akaryakıt

Akaryakıt Fiyatlarında İndirim Bekleniyor! İşte Detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemde dalgalı bir fiyat grafiğine sahip akaryakıt ve döviz fiyatları, tüketiciler tarafından yakından takip ediliyor. Brent petrol fiyatlarındaki düşüşler sonrasında LPG ve Motorin fiyatlarında da indirim talebi oluştu.

Benzine İndirim Gelmesi İhtimali Nedir?

Dünya genelinde oluşan enflasyonun yükselmesi ve resesyon endişeleri küresel piyasa kurlarını etkisi altına aldı. Benzin fiyatının azalması yurt dışı ürün fiyatlarındaki düşüş yönünden değerlere yansıdı. Kapanış fiyatlarındaki anlık durum aynı kalırsa yarın benzine indirim gelmesi bekleniyor. Motorin fiyatlarında ise pazartesi gününe kadar bir değişiklik beklenmiyor.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Petrol Stokları ABD’de Düşüyor!

Amerika Birleşik Devletleri’nin sahip olduğu ham petrol stoklarının 300 bin varil artması bekleniyordu. Ancak geçen haftaya göre varil sayısı 400 bin azaldı. Ülkenin günlük ham petrol üretim miktarı da 9-15 Temmuz haftasında 97 bin varil azalarak 12 milyon 335 bin varil seviyesinde gerçekleşti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Yazının yazıldığı dönemde İstanbul için akaryakıt fiyatları LPG için 11.03 TL ve Motorin 25.44 TL’den değer buluyor.

Akaryakıt Fiyatlarında İndirim Bekleniyor! İşte Detaylar!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.