akaryakıt

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Akaryakıta İndirim Geliyor! İndirim Oranı Ne Oldu?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Brent petrol ve döviz kurundaki değişiklikler nedeniyle, akaryakıt fiyatları doğrudan etkilenmektedir. Petrol fiyatlarındaki yükseliş ve doların yükselmesiyle benzin ve mazota geçtiğimiz haftalarda üst üste zam yapılmıştı. BİTCOŞAR ailesi olarak bildirdiğimiz üzere son 1 haftadır Brent petrol düşüşü gerçekleşmekteydi. Bununla beraber bu geceden itibaren benzin ve mazota indirim gelmesi beklenmektedir.

Benzine 25 Kuruş, Mazota 1,79 Kuruş İndirim Bekleniyor!

23 Haziran Perşembe gününden geçerli olmak üzere fiyatlardaki değişikliklerden dolayı benzin grubunda 25 kuruş, mazota ise 1,79 kuruş fiyat indirimi beklenmektedir. İndirimin pompa satış fiyatına yansıyacağı söylenmektedir.

Gelecek olan indirimlerle beraber ortalama olarak Türkiye genelinde, benzin 27,61 lira, mazot ise 28,90 lira civarında satışa sunulması beklenmektedir.

EPGİS Fiyat Değişimlerini Açıklamıyor!

Akaryakıtta fiyatlardaki değişimi açıklayan tek sendika olan EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu. Bununla beraber sendika, dava süreci bitene kadar akaryakıttaki fiyat değişimlerini paylaşmayacağını duyurmuştu.

Akaryakıta İndirim Geliyor! İndirim Oranı Ne Oldu?
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!