Ünlü Analist, Bitcoin Ve 2 Altcoin hakkında Yorumda Bulundu!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, bu hafta yaşanan düzeltmenin ardından Bitcoin (BTC) ve 2 altcoin’in hangi seviyelerde kalması gerektiğine ilişkin analizini güncelledi.

YouTube’da 128.000 aboneye sahip olan ünlü analist, düzeltmenin yeni yatırımcılar için çok güzel bir giriş bölgesi sağladığını söyledi.

“Geçmişe bakarsak, Eylül genellikle oldukça kötü bir olarak gözüküyor, ancak Ekim ve yılın geri kalanında genellikle yükseliş yaşanmaktadır.”

Van de Poppe, Bitcoin’in bu aşamada tutması gereken kritik seviyenin 37.500 ila 40.000 dolar arasında bir fiyat olduğunu söyledi. Kendisi, BTC bu seviyeyi kaybederse, 28.000 doları tekrar test edebileceğini de ekledi.

Ancak analist, boğa koşusunun devam edeceğini tahmin ediyor ve BTC’nin 44.000 doların üzerine çıkması durumunda yükselmeye devam edeceğini söyledi.

Bitcoin, bu yazının hazırlanışı sırasında, 42.174 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, Ethereum için bakılması gereken kritik seviyenin 2.600 dolar civarında olduğunu söyledi. Bu seviye tutarsa, ETH’nin boğa koşusunu muhtemelen devam edeceğini düşünüyor.

Analist, ETH’nin 3.500 dolara kadar bir rahatlama sıçraması yaşayacağını, ardından daha yüksek bir düşük seviyeye düşeceğini ve sonrasında fiyatta yükselmeye devam edeceğini tahmin ediyor. Ethereum, bu yazının hazırlanışı sırasında, 2.769 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, Cardano’nun (ADA) tekrar yükselişe geçmesi için 2,35 doları aşması gerektiğini söyledi. Kendisi ayrıca Cardano’nun büyük bir satın alma fırsatı yarattığını de belirtti.

Ancak ADA 1,90 dolardan aşağı inerse, o zaman 1,50 dolara kadar düşebileceğini de tahmin ettiğini söyledi. ADA, bu yazının hazırlanışı sırasında, 2,10 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, bir boğa koşusundan daha sonra kripto para sektöründen tamamen çıkmayı planladığını da belirtti.

“Korkuyor muyum şimdi? Hayır, ancak finansal kriz başlamadan önce bu boğa döngüsünün son bir koşusunu gerçekleştirebileceğimiz konusunda çok, çok ciddiyim. O zaman kripto sahibi olmayı hiç istemiyorum.

Belki stabilcoin’ler, ama genel olarak hayır. İşte o zaman çok kar etmek istiyorsunuz ve bu yüzden girişlerinizde dikkatli olmalısınız.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!