Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist Bitcoin ve 4 Altcoin İçin hedefini açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, Cardano (ADA), Fantom (FTM), Celer Network (CELR) ve Verasity’nin (VRA) potansiyel fiyat hareketini özetlerken Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini yakında tekrar ziyaret edeceğini tahmin ediyor.

YouTube’da 134.000 aboneye sahip olan ünlü analist Michaël van de Poppe, yeni videosunda Bitcoin’in kilit bir seviyenin üzerinde kaldığı sürece tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.000 dolara doğru yükselmesini beklediğini söyledi.

“Bu noktada Bitcoin için kritik seviyelerle ilgili… Yukarı yönde güzel bir kırılma yakaladık, bu nedenle 55.000 ila 55.500 doların üzerinde kalırsak potansiyel bir yükseliş olabilir. Bu olursa, tüm zamanların en yüksek seviyesine gitmemizin yakında olduğunu düşünüyorum ve bu harika olacak.”

Cardano’ya bakan kripto analisti, akıllı sözleşme platformunun büyük olasılıkla ADA/BTC çiftinde dibe vurana kadar düşmeye devam edeceğini söyledi.

“0,000031 BTC (1,77 dolar) – 0,000032 BTC (1,89 dolar) arasına doğru düzeltme olursa şaşırmam.”

Van de Poppe, paylaştığı grafiğine dayanarak, ADA/BTC çiftinin, 3,43 dolara tekabül eden 0,00006 BTC’ye bir ralli başlatma yolunda destek alanına ulaştığında düşüş trendini tersine çevirmesini bekliyor.

Sırada başka bir akıllı sözleşme platformu olan Fantom (FTM) var. Ayrı bir videoda Van de Poppe, FTM’nin yükseliş trendine devam etmeden önce bir düzeltme yapacağını söyledi.

“Fantom’da herhangi bir işlem yapmak istiyorsanız, 1,68 ila 1,48 dolar civarındaki alana bakmalısınız. Eğer oraya gelirse, size en iyi fırsatı verir. Bir sonraki hedef bölge, 3,35 dolar ve hatta potansiyel olarak 5 dolar civarındaki alandır.”

Celer Network’e gelince, Van de Poppe, 2. katman ölçeklendirme platformunun şu anda Bitcoin’e (CELR/BTC) karşı düşüş eğiliminde olduğunu söyledi. Analist, potansiyel bir giriş noktası olarak 0,000002 BTC’yi (0,11 dolar) hedefliyor.

Analistin listesindeki son altcoin, yeni nesil video paylaşım protokolü Verasity. Van de Poppe, yüzde 80’in üzerinde potansiyel bir ralli yapması için VRA’nın bir düzeltme yapması gerektiğini söyledi.

“0,08 dolarlık bir hedef bölge için bakmanız gereken seviye 0,04.”

Ünlü Analist Bitcoin ve 4 Altcoin İçin hedefini açıkladı!