Arkham

Arkham (ARKM) İçin Önemli Hatırlatma!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Launchpad‘in son projesi olan Arkham (ARKM) bugün saat 09:00’da tüm uygun kullanıcılar için ön satış aktif olacak yani abonelik aktif olacak. Kullanıcılar BNB taahhüdünde bulunmadan önce Token Satın Alma Sözleşmesini imzalamalıdır.

Not: BNB’nizi taahhüt ettikten sonra kilitlenecek ve son token dağıtımı yapılıncaya kadar çekme, transfer veya ticaret gibi diğer işlevlere erişim sağlayamayacaksınız.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

18 Temmuz 2023 tarihinde yani yarın saat 09:00’dan saat 10:00 arası abonelik kapanır ve token tahsis hesaplamaları başlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Dikkat! Bitcoin’de Açık Pozisyonlarınızı Patlatabilirler!

18 Temmuz 2023 saat 10:00’da son token tahsisiniz hesaplanacak ve buna bağlı olarak kilitli BNB bakiyenizden ilgili miktar düşülecektir. Düşüldükten sonra, ARKM ve BNB tokenlarınız aynı anda spot cüzdanınıza aktarılacaktır.

Lütfen abonelik dönemi boyunca gerekli adımları tamamladığınızdan ve Token Satın Alma Sözleşmesini imzaladığınızdan emin olun.

Arkham (ARKM) İçin Önemli Hatırlatma!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.