Arkham

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Arkham (ARKM) İçin Önemli Hatırlatma!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Launchpad‘in son projesi olan Arkham (ARKM) bugün saat 09:00’da tüm uygun kullanıcılar için ön satış aktif olacak yani abonelik aktif olacak. Kullanıcılar BNB taahhüdünde bulunmadan önce Token Satın Alma Sözleşmesini imzalamalıdır.

Not: BNB’nizi taahhüt ettikten sonra kilitlenecek ve son token dağıtımı yapılıncaya kadar çekme, transfer veya ticaret gibi diğer işlevlere erişim sağlayamayacaksınız.

18 Temmuz 2023 tarihinde yani yarın saat 09:00’dan saat 10:00 arası abonelik kapanır ve token tahsis hesaplamaları başlar.

İlginizi Çekebilir: Dikkat! Bitcoin’de Açık Pozisyonlarınızı Patlatabilirler!

18 Temmuz 2023 saat 10:00’da son token tahsisiniz hesaplanacak ve buna bağlı olarak kilitli BNB bakiyenizden ilgili miktar düşülecektir. Düşüldükten sonra, ARKM ve BNB tokenlarınız aynı anda spot cüzdanınıza aktarılacaktır.

Lütfen abonelik dönemi boyunca gerekli adımları tamamladığınızdan ve Token Satın Alma Sözleşmesini imzaladığınızdan emin olun.

Arkham (ARKM) İçin Önemli Hatırlatma!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!