Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Dikkat! Bitcoin’de Açık Pozisyonlarınızı Patlatabilirler!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) bugün yükselişe geçti. RSI’da kafayı yukarı çevirmiş durumda. Kısa vadeli işlemde olan ve türev piyasalarda işlem yapan arkadaşlar için bunu yazıyorum.

BTCUSDT 2023 07 13 19 07 26
4 Saatlik BTCUSDT Grafiği. Kaynak: TradingView

Bitcoin’de 29526 dolar bölgesinde likidite birikti ve daha fazla likidite birikmesi için BTC kafayı yukarı kaldırdı. Uyanık balinalar böylece bu grafik görünümü ile birçok yatırımcıya long işlem açtıracaklar.

İlginizi Çekebilir: Binance Coin (BNB), Bu Yıl Bugüne Kadarki En Kötü Ayını Yaşadı!

Hem 29526 dolar seviyesinde bulunan biriken ve hala birikmeye devam eden likiditeyi almak hem de özellikle bugün long işlem açanları tasfiye etmek için Bitcoin’e 29500 dolar seviyelerine iğne attırabilirler.

İşlemde olan arkadaşlarımız dikkatli olsunlar. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir ve kesin olacak diye bir şey yoktur bir süredir yatay seyreden piyasada birkaç defa bunu yaptılar bu yüzden bilgi vermek istedim. Ben sadece kendi bilgim ve tecrübem ışığında naçizane grafiği yorumladım. Türev işlemde açık pozisyonu olmayanlar için telaşlık bir durum yok.

Dikkat! Bitcoin’de Açık Pozisyonlarınızı Patlatabilirler!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!