Avustralyalı Senatörden Blockchain Teknolojisi Hakkında Açıklama!

Blockchain
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain teknolojisi, teknolojinin gelişmesiyle beraber büyük bir atılım gösterdi. Bu konu hakkında yorumda bulunan Avustralyalı liberal bir senatör, gelecekteki teknolojinin Blockchain sayesinde gelişeceğini ima eden açıklamalarda bulundu. İşte o haberimiz…

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca buradan kayıt olduğunuzda komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber yeni imkânlara yönelik olumlu ya da olumsuz pek çok yorum bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Blockchain hakkında. Avustralyalı liberal senatör Andrew Bragg yaptığı bir açıklamada Blockchain teknolojisinin ülkesindeki pek çok büyük mevzuat sorununa çözüm getireceğini belirtti. Kendisine göre söz konusu teknoloji, finansal mevzuat konusunda şeffaflık ve uygunluk meseleleri hakkında mevcut karışıklıkları azaltmak için bir araç olarak kullanılabilir.

Anlık olarak Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımıza Telegram kanalımıza buradan ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz.

Andrew Bragg Avustralyalı bir senatör olup, Blockchain teknolojisi hakkında olumlu yorumları ile tanınıyor. Bu çerçevede Andrew Bragg 4 Kasım ZDNet haberine göre Bragg, katıldığı 2020 yılı finansal hizmetlerin geleceği konulu, çevrimiçi bir panelde geleceğin teknolojisinin Blockchain teknolojisi olacağına yönelik ifadeler kullandı. Bunun haricinde Blockchain teknolojisi hakkında pek çok hususa değinen Andrew Bragg, teknolojinin pek çok konuda yeni çözümler getireceğini belirtti. Burada saat dilimleri sorunları, düzenleme ve mevzuat ve dolandırıcılık gibi hususlara değinen senatör, Blockchain teknolojisi ile bu sorunlara çözüm getirmenin de mümkün olacağını söyledi.

Katıldığı çevrimiçi konferansta Andrew Bragg aynı zamanda Avustralya’nın finans sektöründe global rekabet gücünün geliştirilmesi gerektiğinin altını çizerek, Singapur’a da bu konuda atıfta bulundu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!