featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ayı Sezonunu Doğru Tahmin Eden Uzman Yatırımcı Bitcoin Tahmini Yaptı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in bu yıl en yüksek seviyelere ulaşabileceğini düşünüyor.

Twitter’da 630 bin takipçiye sahip olan ve Bitcoin’in 2018’deki çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden uzman yatırımcı Brandt, Bitcoin’in son fiyat hareketinin, BTC’nin boğa döngüsünün ilk ayağını ateşlemeden önce 3.500 dolara düştüğü Nisan 2019’daki piyasa yapısını hatırlattığını söyledi.

“BTC modeline yükselen üçgen denir. Schabacker’da Asc Tris hakkında bilgi edinin, Çalışma III, sayfa 93.

Ayrıca, mevcut modeli 2019’daki benzer bir yapıyla karşılaştırın.”

Kaynak: Peter Brandt/Twitter
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Brandt’ın paylaştığı grafiklere bakıldığında, yükselen üçgen modelinden kopuş, Bitcoin’in bir taban oluşturduğunu ve boğa piyasasının bir sonraki ayağını başlatmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Ancak uzman yatırımcı, teknik bir kırılmanın bile Bitcoin’in 2019 rallisini takip edeceğini garanti etmediğini de vurguladı.

“Grafikler geleceği tahmin ETMEZ. Grafikler olasılık bile sunmuyor. Grafikler olasılıkları önerir ve bir ticaret programında riskleri yönetmede faydalıdır.

Grafik formasyonları çalışabilir, başarısız olabilir veya dönüşebilir. Lazer gözleri yeniden belirir ve BTC durursa, dikkatli olun.”

Takma adı Dave the Wave olan bir analist, Brandt’in ileti dizisine, Bitcoin’in haftalık zaman diliminde daha büyük bir yükselen üçgen oluşturduğunu gösteren bir yanıt paylaştı ve BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolara kadar yükselebileceğini öne sürdü.

Brandt’e göre, Bitcoin’in fiyat hareketi Dave the Wave’in grafiğini takip edebilir.

“Bence grafiğinizi vurgulama şekliniz gerçek bir olasılık olabilir.”

Ayı Sezonunu Doğru Tahmin Eden Uzman Yatırımcı Bitcoin Tahmini Yaptı!