Ripple

Ripple, SEC’e Karşı Yeni Bir Zafer Kazandı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple-SEC davasıyla ilgili yeni belgeler yayınlamak da dahil olmak üzere sık sık güncellemeler yayınlayan savunma avukatı James K. Filan, Ripple’ın geçen hafta mahkemeye sunulan önergede bir süre uzatımı alarak küçük bir zafer daha kazandığını tweet’ledi.

Ripple, SEC’e Yanıt Vermek İçin Zaman Kazandı

Filan, San Francisco’lu fintech devinin, üçüncü taraflarla yaptığı toplantı tutanaklarında yaptığı düzeltmelerle ilgili olarak SEC’e yanıt verme süresinin uzatılması için mahkemeden yeşil ışık yaktığını tweet’ledi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Düzenleyicinin, Ripple davasıyla ilgili dört belge setinde (ajansın üçüncü taraflarla yaptığı önceki toplantıların notları) bazı düzeltmeler yapmasına izin verilmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

James Filan, Ripple’ın fazladan zaman kazanma hareketinin salt metin sırasına göre onaylandığını belirtiyor. Düzenleyici, Ripple’ın avukat ekibi tarafından yarın – 30 Mart’a kadar değerlendirilecek düzeltilmiş belgeleri üretecek.

Ripple’ın hukuk ekibinin yanıtını 4 Nisan’da vermesi bekleniyor.

SEC, ilk olarak yukarıda belirtilen belgelerde redaksiyonların yapılması için süre uzatımı talebinde bulundu.

Daha önce, CryptoLaw’ın kurucusu John Deaton, Ripple davasının Mart ayında çözülmesini beklemediğini söylemişti. Bir başka Ripple topluluğu üyesi, avukat Jeremy Hogan, anlaşmanın Nisan ayında gerçekleşmesini bekliyordu. Ancak kısa süre önce beklentilerinin Eylül/Ekim’e kaydığını ve “bu dava teminat nedeniyle ortadan kalkıyor” diye tweet atmıştı.

Goldman Sachs, Ripple’ı Ödeme Fırsatı Olarak Tanıdı

Goldman Sachs devinin Yatırım Bankacılığı Bölümü, kısa süre önce, Circle (USDC ihtaççısı) ve halka açık Coinbase borsası ile birlikte Ripple’ın ağından ödeme yapmak için bir fırsat olarak bahsetti.

ABD bankacılık devinin raporu, Ripple Labs tarafından bankalar, havale şirketleri ve diğer finansal kurumlar ve ödeme hizmeti sağlayıcıları için oluşturulmuş bir ağ olan RippleNet’i vurguladı. RippleNet, havale ve uluslararası ödemeler gerçekleştirirken XRP kullanarak para birimlerinin sorunsuz bir şekilde dönüştürülmesine olanak tanıyan çeşitli İsteğe Bağlı Likidite (ODL) koridorlarıyla dünya çapında 300’den fazla müşteriye sahiptir.

Ripple, SEC’e Karşı Yeni Bir Zafer Kazandı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.