BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,980.58
-3.84%
$2,946.13
-6.36%
$0.95
-4.25%
$151.35
-6.89%
$23.28
-7.73%
$356.30
-6.63%
$7.14
+12.74%
$4.07
-5.85%
$40.05
-7.53%
$42,980.58
-3.84%
$2,946.13
-6.36%
$0.95
-4.25%
$151.34
-6.9%
$1.00
0%
$1,082.14
-6.36%
$235.29
-5.3%
$47.90
-5.88%
$111.74
-8.3%

Kripto Para Analisti: “Ayı ve Boğa Sezonları Artık Sona Eriyor!”

Kripto para analisti Willy Woo, boğa ve ayı döngülerinin Bitcoin için geçmişte kaldığını söyledi.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kripto para analisti Willy Woo, boğa ve ayı döngülerinin Bitcoin (BTC) için geçmişte kaldığını söyledi.

Natalie Brunell ile yaptığı yeni bir röportajda Woo, çoğu analistin Bitcoin’de gözlemlediği tipik dört yıllık döngülerin, S&P 500 veya diğer büyük hisse endekslerinde olduğu gibi yukarı doğru “sarhoş bir yürüyüş” ile değiştirileceğini söyledi.

“Plana göre gerçekten bu boğa piyasasının Aralık ayı civarında zayıflaması gerekiyor, ancak şu anda zincir üzerindeki (on-chain) veriler aksini söylüyor…

Şimdi dördüncü çeyreğe yaklaştığımıza göre, veriler daha önce gördüğümüz herhangi bir döngüden oldukça farklı görünüyor ve insanlar bu boğa/ayı döngüsünü geçmiş olanlara göre grafiğe döktüğümüzde ve yapısal olarak baktığımızda, her şey farklı görünüyor…

Genellikle değerinin belki de yüzde 80’i kadar büyük bir geri çekilme olan geleneksel bir Bitcoin ayı piyasası olduğunu düşündüğümüz şeye girmememiz için bir şansa sahip olmamız gerektiğini düşünüyorum. Ancak bunun olacağını düşünmüyorum ve sanırım şimdi bu pazarın olgunluğuna ve ekosistemin farklı bölümlerinden gelen arz ve talebin farklı bölümlerinin etkisine bakılırsa, bu dört yılı geride bırakıyoruz.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Coinzilla Banner (728x90)

Bitcoin’in dört yıllık döngüsü, BTC’nin birinci yılda büyük bir yükselişten geçtikten sonra acımasız bir ayı piyasasına girdiğini ve ardından toparlanmaya devam etmeden önce bir birikim aşamasından geçtiğini göstermektedir.

Woo, Bitcoin’in artık belirgin bir boğa ve ayı piyasasına sahip olmadığı yeni bir döneme girmeden önceki son döngüsünde olduğunu söyledi.

“Bu normal dört yıllık döngüleri tekrar gördüğümüz gibi yaşayacağımızı sanmıyorum. Ben buna ‘son döngü’ diyorum ve insanlar bunun çok kasvetli ve kötü olduğunu düşünecekler, ama hayır demek istediğim, bu şey dengesiz iniş ve çıkışlar yapıyor, belirsiz bir süre için benimsenmesini bulduktan sonra yukarı doğru eğilim gösteriyor. Bu dört yıllık döngüler geride kaldı. Bence bu olabilir, bu büyük bir keşif, çünkü bu çoğunluğun düşüncesine aykırı, bu yüzden bunun işe yarayıp yaramadığını göreceğiz.”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.