Cardano

Binance, Cardano’nun Alonzo Hard Fork’unu Destekleyeceğini Duyurdu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük kripto para borsası Binance, yaklaşmakta olan Cardano’nun Alonzo Hard Fork’unu destekleyeceğini duyurdu.

Uzun zamandır beklenen ağ yükseltmesine ve hard fork’a sadece birkaç gün kala Binance, yükseltmeyi destekleyeceğini duyurdu. Bu, Cardano havuzlarının yüzde 80’inden fazlasının başarıyla Alonzo 1.29.0’a yükseltilmesiyle gerçekleşecek bir durumdur.

  • 9 Eylül tarihli bir açıklamada, önde gelen kripto para borsası, yaklaşmakta olan Alonzo hard fork’unu destekleyeceğini açıkladı.
  • Yükseltmenin 13 Eylül’de Türkiye saati ile 00:45 civarında yani 290. çağda gerçekleşmesi bekleniyor. Binance, hard fork’tan yaklaşık 30 dakika önce Cardano’nun yerel kripto parası olan ADA’nın para yatırma ve çekme işlemlerini durduracak.
  • Ancak, borsa ADA ticaretini askıya almayacak. Açıklamada, yatırımcılara “yukarıdaki kesinti süresinden önce mevduatların işlenmesi için yeterli zaman ayırmaları” çağrısı yapıldı.
  • Ayrıca, ağ yükseltme ve hard fork’un yeni token’ların oluşturulmasına neden olmayacağını da hatırlattı.
  • Binance, yükseltilmiş ağın kararlı olduğunu kabul ettiğinde, kullanıcıları başka bir duyuru ile bilgilendirmeyecek. Yükseltmeden sonra para yatırma ve çekme işlemleri aktif hale gelecek.
  • Popüler blok zinciri projesinin arkasındaki ekip, Alonzo test ağında bir akıllı sözleşme özelliği uyguladığını bildirmişti.
  • Ancak kısa bir süre sonra, Cardano tabanlı merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Minswap’ta yapılan denemede bulunan bir eşzamanlılık sorunu ortaya çıktı.
  • Engellere rağmen, çoğu Cardano havuzu 6 Eylül’de Alonzo 1.29.0’a yükseltildi. O zaman yükseltilen havuz büyüklüğü oranı yüzde 64’tü. Şimdi, Pooltool’a göre yüzde 82’nin üzerine çıktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Binance, Cardano’nun Alonzo Hard Fork’unu Destekleyeceğini Duyurdu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram