Binance

Binance, Kullanıcılarından Dogecoin’lerini İade Etmelerini İstedi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’ın bazı kullanıcılarından son güncellemeden sonra alınan Dogecoin’leri iade etmelerini istedi.

Dogecoin ağındaki en son güncelleme, dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance’da sorunlara yol açtı. Şirketin, kullanıcılarından bazılarından, sözde yıllarca sıkışmış ve şimdi yeniden ortaya çıkan coin’leri iade etmelerini istediğine dair raporlar ortaya çıktı.

Dogecoin-Binance Cephesinde Bir Sorun Var

Popüler memecoin, bu haftanın başlarında bazı güvenlik sorunlarını çözmeyi, işlem ücretlerini düşürmeyi ve genel performansı iyileştirmeyi amaçlayan 1.14.5 güncellemesinden geçti. Beklendiği gibi, hareket Dogecoin’in en ünlü savunucusu Elon Musk’tan destek aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Ancak, firma “DOGE ağ çekimleriyle ilgili küçük bir sorun” yaşandığını bildirdiği için güncelleme Binance için sıkıntılara neden oldu. Sonuç olarak, Binance, DOGE ağından para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldı ve ayrıca sorunu çözmek için Dogecoin’in geliştirici ekibiyle iletişime geçti.

Görünüşe göre durum, bazı kullanıcılar için daha da kötüye gitti ve çoğu, Binance’in Dogecoin’lerini istemek için onlarla iletişime geçtiğinden şikayet etmek için Twitter’da paylaşımda bulundu.

Çinli gazeteci Colin Wu da bu konuda bir haber yaptı ve yıllar önce başarısız olan bazı işlemlerin şimdi gerçekleştiğini, bu da daha eski kullanıcıların görünüşte kayıp Dogecoin’lerini aldığı anlamına geldiğini söyledi. Wu ayrıca Binance’ın fonları iade etmek için bu müşterilerle temasa geçtiğini de sözlerine ekledi.

Düşük Ücretler Bir Sorun Mu Teşkil Ediyor?

Dogecoin Developers ekibi Twitter’da bazı işlemlerin gerçekten bir yıldan uzun bir süre önce Binance’da takıldığını ve iki tarafın iletişim halinde olduğunu doğruladı.

O sırada sorunu çözemeseler de Dogecoin’in geliştiricileri, 1.14.5 güncellemesinin ardından söz konusu işlemlerin başarıyla aktarıldığını dün açıkladı.

Ekip, başarıyı şimdi, takıldıklarında ilk sorun olan yeni yükseltme ile gelen daha düşük işlem ücretlerine bağladı.

https://twitter.com/dogecoin_devs/status/1458868932018786320

Binance, Kullanıcılarından Dogecoin’lerini İade Etmelerini İstedi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.