Binance Launchpad’de Lazio Taraftar Token’ı (LAZIO) Satışı Başlıyor!

Binance
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lazio Taraftar Token’ı için satış, Launchpad katılım formatında olacak ve 14 Ekim günü saat 03.00 (TSİ) itibarıyla kullanıcıların BNB bakiyelerinin kayıt altına alınmasıyla başlanacaktır.

Binance, kullanıcıların BNB bakiyelerini 14 Ekim günü saat 03.00’ten (TSİ) 21 Ekim günü saat 03.00’e (TSİ) kadar 7 gün süreyle kayıt altına alacak. Tüm kullanıcılar için nihai BNB bakiyesi, daha önce Binance tarafından duyurulduğu gibi Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak bu 7 günün ortalamasının alınmasıyla belirlenecektir.

Hala Binance hesabınız yoksa eğer buraya tıklayarak kayıt olabilir, yüzde 20 komisyon indirimi kazanabilir ve LAZIO Token satışına katılabilirsiniz.

LAZIO Token Satışının Detayları:

  • Token Adı: Lazio Taraftar Token’ı (LAZIO)
  • Launchpad Üst Sınırı: 4 milyon dolar
  • Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 20 bin dolar (20.000 Lazio Token)
  • Toplam Token Arzı: 40 milyon LAZIO
  • Binance Launchpad’e Ayrılan Toplam Token Adedi: 4 milyon LAZIO (Toplam Token Arzının yüzde 10’u)
  • Halka Açık Token Satış Fiyatı: 1 LAZIO = 1 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım tarihinden önce belirlenecektir.)
  • Token Satış Formatı: Katılım ile
  • Desteklenen Kripto Para Birimi: Yalnızca BNB

Katılım Zaman Çizelgesi:

Hazırlık Dönemi: 14 Ekim günü saat 03.00’ten (TSİ) 21 Ekim günü saat 03.00’e (TSİ) kadar sürecektir. Bu süre zarfında, 7 günlük dönem boyunca kullanıcı BNB bakiyeleri her gün alınan saatlik anlık görüntüler ile hesaplanacaktır.

Bu 7 gün zarfındaki nihai ortalama günlük BNB bakiyenize göre daha sonra tahsis edebileceğiniz maksimum BNB miktarı belirlenecektir.

Katılım Dönemi: 21 Ekim günü saat 09.00 (TSİ) ile 21 Ekim günü saat 13.00 (TSİ) arasında: Katılımlar, bu süre boyunca hak kazanan tüm kullanıcılar için 4 saatliğine açılacaktır. Kullanıcılar BNB’lerini tahsis etmeden önce, Token Satın Alma Sözleşmesi’ni de imzalamak zorundadırlar.

BNB’lerinizin tahsis edildikten sonra kilitleneceğini, nihai token dağıtımına kadar BNB’lerinizin kilidini açamayacağınızı ve BNB’lerinizi transfer, çekim veya alım satım gibi işlevlerde kullanamayacağınızı unutmamanız gerekmektedir.

Hesaplama Dönemi: 21 Ekim günü saat 13.00 (TSİ) ile 21 Ekim günü saat 14.00 (TSİ) arasında: Katılımlar kapanacak ve alınacak token miktarlarının hesaplanmasına başlanacaktır.

Nihai Token Dağıtımı: 21 Ekim günü saat 14.00’de (TSİ): Alacağınız token miktarı hesaplanacak ve buna karşılık gelen BNB tutarı daha önce kilitlenmiş olan BNB bakiyenizden düşülecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra hem LAZIO hem de BNB token’larınız spot cüzdanınıza transfer edilecektir.

Hala Binance hesabınız yoksa eğer buraya tıklayarak kayıt olabilir, yüzde 20 komisyon indirimi kazanabilir ve LAZIO Token satışına katılabilirsiniz.

LAZIO Taraftar Token’ı (LAZIO) hakkında daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Binance’nin “Binance Launchpad’de Lazio Taraftar Token’ı (LAZIO)” resmi duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!