Lider Bitcoin Borsası Binance Popüler İki DeFi Altcoin’ini Listeledi

Binance
Binance
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider Bitcoin borsası Binance popüler iki DeFi altcoin’ini Türkiye saatiyle saat 14:00’da listeleyeceğini açıkladı.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Borsadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer veriliyor:

Binance, Sushi (SUSHI) ve DFI.Money’yi (YFII) Türkiye saatiyle saat 14:00’da listeleyecek. İşlem yapılacak kurlar SUSHI / BNB, SUSHI / BTC, SUSHI / BUSD, SUSHI / USDT, YFII / BNB, YFII / BTC, YFII / BUSD ve YFII / USDT şeklinde. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak SUSHI ve YFII yatırmaya başlayabilirler.

Bu gelişmenin ardından hem SUSHI’de hem de YFII’da önemli fiyat artışları gerçekleşti.

SUSHI yazının yazıldığı sırada % 210 artarak fiyatını 11,22 dolar seviyesine taşıdı.

SUSHI-bitcosar-com-

Listelemenin ardından YFII’da da % 8’lik bir artış gerçekleşti. Yazının yazıldığı sırada YFII 4,622 dolar seviyesinden işlem görüyor.

YFII-bitcosar-com-

SushiSwap nedir?

SushiSwap, Uniswap’in bir evrimi olmayı amaçlayan Merkezi Olmayan Finans (DeFi) likidite sağlama platformudur.

Başlangıçta, likidite tedarikini teşvik etmek için, likidite sağlayıcıları, ilk mevcut havuz setinde Uniswap Likidite Havuzu (LP) tokenlerini stake ederek SUSHI tokenleri kazanabilirler.

Token swapları etkinleştirildikten sonra, herhangi bir havuzdaki tüm alım satım ücretlerinin % 0,25’i aktif likidite sağlayıcılarına orantılı olarak dağıtılırken,% 0,05’i SUSHI’ye (SushiSwap aracılığıyla) dönüştürülür ve SUSHI token sahiplerine dağıtılır.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

SushiSwap platformunda SUSHI-ETH LP tokenlerini stake edebiliyorlar. SUSHI token sahiplerinin SushiSwap platformunu şekillendirmek için yönetim önerilerini oylamasına izin veren oy hakları olan Staker’lar, SUSHIPOWAH’ı da kabul ediyor.

Binance’in listelediği DFI.Money (YFII) nedir?

DFI.Money (YFII), toplu likidite sağlama, kaldıraçlı ticaret, otomatik piyasa yapımı ve daha fazlası üzerine ürünler geliştirmeyi amaçlayan Merkezi Olmayan Finans (DeFi) platformudur.

DFI.Money (YFII), platform yardımcı programı tokenı YFI’nin basımını 2 ay daha uzatmayı ve haftalık yarıya indirmeyi öneren Yıl İyileştirme Önerisi 8’den (YIP-8) sonra yıllık finansmanın (YFI) bir çatalı durumunda.

YFII tokenı, DFI.Money platformunun yerel yardımcı tokenı. Kullanıcılar, DFI.Money’nin birleştirilmiş likidite havuzuna likidite katkısı yaparak bu tokenı kazanabilir ve tokenı platform yönetişimi için kullanabilir.

DFI.Money şu anda kredi sağlayıcıları için kâr optimizasyonu hizmeti sunmakta, sağlayıcıların fonlarını Aave ve Compound gibi kredi protokolleri arasında en yüksek getiri için özerk olarak taşımaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!