Binance, SM Brand Marketing İle Ortaklık Kurdu!

Binance
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, SM Entertainment’ın yan kuruluşu SM Brand Marketing ile birlikte anlaşmaya vardı. İki taraf, küresel bir Play-to-Create (P2C) NFT ekosistemi kuracak ve karşılıklı bir eko-fon kuracak.

En Son Binance Ortaklığı

Kripto para borsası, son birkaç ay içinde önde gelen kuruluşlarla çok sayıda anlaşma imzaladı. Bazı örnekler arasında Endonezya MDI Girişimleri, Dubai Dünya Ticaret Merkezi Otoritesi ve Arjantin Futbol Federasyonu sayılabilir.

Bugün, Binance bu listeye SM Brand Marketing’i (SMBM) ekledi. İkincisi, Güney Koreli şirket SM Entertainment’ın (SM) bir yan kuruluşudur.

İşbirliği boyunca, ortaklar NFT sektöründe güçlerini birleştirecek ve ortak bir eko-fon kuracaklar. Ayrıca, kullanıcıların IP kullanarak içeriği yeniden üretmelerine olanak tanıyan küresel bir Play-to-Create ekosistemi oluşturacaklar. Sonuç olarak, bireyler ürünleri müzik, dans, oyun ve eşya biçiminde yeniden yaratabileceklerdir.

P2C modeli, mevcut Oyna-Kazan (P2E) mekanizmasından ileri bir adım olarak kabul edilir. Bu model içinde, öğeler değiştirilemez token’lara dönüştürülebilir, bu da müşterilerin varlıklar üzerinde sahipliğini kanıtlarken kar elde etmelerini sağlar.

SM Entertainment, dünya çapındaki K-pop kültüründe lider olarak bilinir. Şu anda SUPER JUNIOR, Girl’s Generation ve EXO gibi idol müzik gruplarına ev sahipliği yapıyor. Binance ve Koreli şirket arasındaki işbirliği, hayranların en sevdikleri sanatçılar ve gruplarla daha fazla etkileşim kurmasını sağlayacak.

Binance NFT Küresel Başkanı Helen Hai,

“SMBM’ye, en sevdikleri Koreli ünlülere göre içerik yeniden oluşturmaktan zevk alan ve hobileri aracılığıyla pasif gelir elde etmek isteyen sayısız Kpop küresel hayranını destekleyebilecek sağlam bir teknoloji sağlamak istiyoruz.” dedi.

SMBM CEO’su Sung-su Lee, ortaklığın, P2C ekosisteminin kurulmasında ve blok zinciri endüstrisindeki işletmelerin genişlemesinde büyük yenilik getireceğini iddia etti.

Binance’in YG ile İşbirliği

Bu ayın başlarında, kripto para borsası başka bir Güney Koreli çok uluslu eğlence şirketi olan YG Entertainment Inc. (YG) ile bir araya geldi. İki kuruluş, çevre dostu, değiştirilemez token’lar yaratmaya ve Binance Smart Chain tabanlı oyunlar oluşturmaya söz verdi.

Borsa, NFT platformunu ve girişim için gerekli altyapıyı sunarken, YG, NFT içeriği ve oyun varlıkları sağlayacak.

Eğlence şirketi aynı zamanda K-pop sektörünün önde gelen oyuncuları arasında yer alıyor. BIG BANG, BLACKPINK, WINNER, iKON, AKMU ve TREASURE gibi birçok popüler yıldızı yönetmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!