BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,499.10
ETH
$4,200.90
XRP
$1.10
LTC
$195.84
LINK
$32.27
BNB
$486.86
XTZ
$6.67
EOS
$4.83
NEO
$44.74
$63,491.11
+5.17%
$4,199.79
+4.24%
$1.10
+1.86%
$195.72
+3.7%
$1.00
0%
$1,542.62
+4.24%
$288.26
+4.14%
$55.80
+2.72%
$174.83
-1.02%

Solana Ekosisteminde NFT Oyunu Çıkıyor! Siz de Oynayarak Para Kazanabilirsiniz!

DeFi Land, Alameda, Solana Vakfı ve Jump Capital dahil olmak üzere önde gelen yatırımcılardan 4,1 milyon dolarlık yatırım topladı.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

DeFi Land, Alameda, Solana Vakfı ve Jump Capital dahil olmak üzere önde gelen yatırımcılardan 4,1 milyon dolarlık yatırım topladı.

Merkezi olmayan finansı (DeFi) oyunlaştırmak için oluşturulan çok zincirli bir tarım simülasyon oyunu olan DeFi Land, ilk finansman turunu yeni tamamladı ve endüstri yatırımcılarından yaklaşık 4,1 milyon dolar topladı.

Proje, aldığı yatırımları platformu ve hizmetlerini Solana blok zincirinde ölçeklendirmek için kullanacağını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Ekip, farklı protokoller arasında bir araya gelen bir çözüm oluşturarak DeFi’yi geniş bir kitleye ulaştırmak için çalışıyor.

Solana Ekosisteminde NFT Oyunu Çıkıyor! Siz de Oynayarak Para Kazanabilirsiniz! 1 - solana ekosisteminde nft oyunu cikiyor oyna kazan 1

İçindekiler

DeFi Land NFT’leri destekleyecek!

DeFi Land ayrıca, NFT’leri destekleyeceğini ve başarıları, görevleri, savaşları ve oyuncuların gelir elde edebilecekleri diğer yolları içeren bir oyna-kazan modeli sunacağını belirtti. Ağdaki mevcut NFT’ler, bir program aracılığıyla yeni bir yaşam kazanacak.

Coinzilla Banner (728x90)

Ek olarak proje, Solana tabanlı projeler olan Serum ve Raydium ile entegrasyon yaptıktan sonra NFT pazarını 2021’in 4. çeyreğinde yayınlayacak.

Önümüzdeki aylarda DeFi Land, Solana, Ethereum ve Binance Smart Chain gibi diğer blok zinciri ağlarından daha fazla protokolü platformuna entegre etmeyi planlıyor.

Solana Ekosisteminde NFT Oyunu Çıkıyor! Siz de Oynayarak Para Kazanabilirsiniz! 2 - solana ekosisteminde nft oyunu cikiyor oyna kazan 2

Platform kullanıcıları eğitecek!

Ayrıca proje, finansmanın bir kısmını, perakende kullanıcılarını oyunlaştırılmış ortamda neler bekleyebilecekleri konusunda eğitmek, genel ara yüzünü geliştirmek ve alana yeni girenlerin katılımını daha basit ve çekici hale getirmek kullanacak.

4,1 milyon dolarlık yatırım turunda 40’tan fazla kurumsal yatırımcı yatırımda bulundu. Animoca Brands, Alameda, Jump Capital, NGC Ventures, Solana Foundation, Gate.io, MXC, Solar Eco Fund, Youbi Capital ve daha fazlası yatırım yapan önemli isimlerden sadece bazıları.

Alameda’da çalışan risk sermayedarı Brian Lee durum hakkında şunları söyledi:

“DeFi Land, şu anda kripto sektöründe gerçekleşen en ilginç iki şeyin inanılmaz bir karışımı: oyun ve defi. Defiland’ın sıradan oyuncuları ve kripto perakendecilerini DeFi’ye çekme konusunda gerçek bir oyun değiştirici olabileceğine inanıyoruz.”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak CryptoPotato

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.