Solana Ekosisteminde NFT Oyunu Çıkıyor! Siz de Oynayarak Para Kazanabilirsiniz!

Solana
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeFi Land, Alameda, Solana Vakfı ve Jump Capital dahil olmak üzere önde gelen yatırımcılardan 4,1 milyon dolarlık yatırım topladı.

Merkezi olmayan finansı (DeFi) oyunlaştırmak için oluşturulan çok zincirli bir tarım simülasyon oyunu olan DeFi Land, ilk finansman turunu yeni tamamladı ve endüstri yatırımcılarından yaklaşık 4,1 milyon dolar topladı.

Proje, aldığı yatırımları platformu ve hizmetlerini Solana blok zincirinde ölçeklendirmek için kullanacağını açıkladı.

Ekip, farklı protokoller arasında bir araya gelen bir çözüm oluşturarak DeFi’yi geniş bir kitleye ulaştırmak için çalışıyor.

DeFi Land NFT’leri destekleyecek!

DeFi Land ayrıca, NFT’leri destekleyeceğini ve başarıları, görevleri, savaşları ve oyuncuların gelir elde edebilecekleri diğer yolları içeren bir oyna-kazan modeli sunacağını belirtti. Ağdaki mevcut NFT’ler, bir program aracılığıyla yeni bir yaşam kazanacak.

Ek olarak proje, Solana tabanlı projeler olan Serum ve Raydium ile entegrasyon yaptıktan sonra NFT pazarını 2021’in 4. çeyreğinde yayınlayacak.

Önümüzdeki aylarda DeFi Land, Solana, Ethereum ve Binance Smart Chain gibi diğer blok zinciri ağlarından daha fazla protokolü platformuna entegre etmeyi planlıyor.

Platform kullanıcıları eğitecek!

Ayrıca proje, finansmanın bir kısmını, perakende kullanıcılarını oyunlaştırılmış ortamda neler bekleyebilecekleri konusunda eğitmek, genel ara yüzünü geliştirmek ve alana yeni girenlerin katılımını daha basit ve çekici hale getirmek kullanacak.

4,1 milyon dolarlık yatırım turunda 40’tan fazla kurumsal yatırımcı yatırımda bulundu. Animoca Brands, Alameda, Jump Capital, NGC Ventures, Solana Foundation, Gate.io, MXC, Solar Eco Fund, Youbi Capital ve daha fazlası yatırım yapan önemli isimlerden sadece bazıları.

Alameda’da çalışan risk sermayedarı Brian Lee durum hakkında şunları söyledi:

“DeFi Land, şu anda kripto sektöründe gerçekleşen en ilginç iki şeyin inanılmaz bir karışımı: oyun ve defi. Defiland’ın sıradan oyuncuları ve kripto perakendecilerini DeFi’ye çekme konusunda gerçek bir oyun değiştirici olabileceğine inanıyoruz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!