binance türkiye
10:33

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance Türkiye COS Alım-Satım Yarışması Ödülleri Dağıtıldı! İşte Merak Edilenler l İbrahim COŞAR

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni videom yüklendi. Geç yüklediğim için kusura bakmayın. COS ödül dağıtımı ile ilgili değerlendirmeler yaptım ve ne kadar hacim yaptığımı merak edenler olmuş bu konu hakkında düşüncelerimi söyledim.

Ayrıca şöyle bir sıkıntı olmuş kazananlar listesinde olup ödül alamayan 1 arkadaşım olmuş ve bir kişide yanlış hatırlamıyorsam eğer sanırım Twitter’da gördüğüm kadarıyla aynı durum olmuş. Eğer kazananlar listesinde olup, ödül alamayan varsa bu yeni videomun altına yorum yapsın. Bu durumda olan başka arkadaşlarımız varsa onları da görelim. Mutlaka onlar yorum yapsınlar bu videonun altına çünkü yetkili makamlara bu yorumları gönderip gerekli uyarıları yapacağım. En azından bundan sonrası için bu tarz mantık dışı paylaşımlar yapmasınlar. Proaktif olmalıyız yanlışlık görünce uyarmalıyız, düzeltmeliyiz bunları yapamıyorsak da düzeltilmesi için katkıda bulunmalıyız. Aksi takdirde geri bildirimlerde bulunmazsak bu tarz yanlışlıklar devam edebilir. Bu yüzden yorumlarınız önemli.

Bir diğer konu özellikle böyle hacim yarışmalarında borsaya güzel komisyon ödüyoruz. Özellikle Promosyon A’da yarışanlar için söylüyorum bende epey işlem yaptım ve komisyon ödedim. Bu şekilde yüksek komisyon ödememek için Binance’ye bu indirimli linklerden kayıt olun. Paranız cebinizde kalsın. Bu linklerden kayıt olmazsanız ileride pişman olursunuz. Ben ilk zamanlarımda bu indirimli linkleri bulamıyordum. Sonrasında fazla komisyon ödediğim için üzülmüştüm. Ben tüm yakınlarıma bu indirimli linklere tıklayarak kayıt açtırıyorum. Sizlerde yakınlarınız bu piyasa girmek isterlerse bu indirimli linklerden kayıt açmalarını tavsiye edin. İşi öğrenince bunun için size çok teşekkür ederler.

Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/ibrahimcosar58

Telegram kanalıma katılın: https://t.me/bitcosaryatirimci

Kullandığım Düşük Komisyon Alan Yüksek Hacimli Borsalar: (Sizlerde aşağıdaki linkler üzerinden hemen üye olup komisyon indirimleri kaldırılmadan komisyon indirimini hemen kapın.)

Binance Türkiye COS Alım-Satım Yarışması Ödülleri Dağıtıldı! İşte Merak Edilenler l İbrahim COŞAR
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!