Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Binance US Puerto Rico’da Para Gönderici Lisansı Aldı!

Binance US Puerto Rico’da Para Gönderici Lisansı Aldı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şirketin Kuzey Amerikalı müşterilere ayrılmış, yüksek düzeyde düzenlenmiş bölümü olan Binance US, Puerto Rico’da bir “para aktarıcı lisansı” aldı.

19 Nisan duyurusuna göre, şirket için birkaç ay içinde bu tür dördüncü lisans onayını işaret ediyor. Tüm ABD eyalet ve bölgelerinde operasyonlara izin verecek kalan birkaç lisansı almak için çalıştığını da sözlerine ekledi.

Resmi olarak Puerto Rico Topluluğu olarak bilinen Karayip adası, Amerika Birleşik Devletleri’nin 1898’den beridir tüzel kişiliği olmayan bir bölgesidir.

Binance Genişlemeye Devam Ediyor

Binance ABD CEO’su Brian Shroder, firmanın amacının Amerika’nın 50 eyalet ve bölgesinin tamamında tamamen düzenlenmiş hizmetlerini sunmak olduğunu ve şunları eklemeden önce şunları söyledi:

“Özellikle Puerto Rico, kriptonun büyümesi için önemli bir pazar ve sakinlerine sağlam bir token seçimine güvenli, güvenilir ve düşük ücretli erişim sunmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Puerto Rico Finansal Kurumlar Komiserliği Ofisinden Para Gönderici Lisansının verilmesi, firmaya 4,5 milyar dolar değerinde 200 milyon dolarlık bir finansman turunu takip ediyor.

Spot ticaret platformunu geliştirmek, bir dizi yeni ürün ve hizmet geliştirmek ve pazarlama ve müşteri eğitim materyallerine yatırım yapmak için sermayeyi kullanmayı planlıyor.

Binance US, bu yıl Batı Virginia, Connecticut ve Wyoming isimli üç yargı bölgesinde lisans aldı. Şu anda 45 eyalet ve yedi bölgede faaliyet göstermektedir.

Firmanın ayrıca bu yıl veya önümüzdeki yıl bir halka arzı (IPO) düşüneceği söyleniyor. Başarılı bir borsa listesi, Binance US’yi Coinbase’den sonra ABD’de halka açılan ikinci kripto borsası yapacaktır. Bununla birlikte, kripto hizmetleri sağlayıcısı BlockchainCom, bu yıl içinde olabilecek bir halka arz hazırlıyor.

Binance US Puerto Rico’da Para Gönderici Lisansı Aldı!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!