bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin 20 Bin Dolara da Çıkabilir, 3 Bin Dolara da Düşebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En değerli kripto para Bitcoin bir haftada 4.600 dolara kadar düştü ve ardından 6.800 dolara kadar yükseldi. An itibari ile BTC’nin fiyatı 6.060 dolar bandında işlem görüyor. Kripto para piyasasının bu kadar hareketli olması bazı yatırımcıların yüzünü güldürürken bazı yatırımcıları da baya zarar etmesine sebep oldu.

Şimdi ise BTC fiyatının nereye gideceğini kimse kestiremiyor. Hatta öyle bir sürecin içinde bulunuyoruz ki birçok kripto para analistinden birbirine tamamıyla zıt tahminler geliyor. Kimileri Bitcoin fiyatının 20 bin dolara çıkacağını, kimileri de 3 bin dolara düşeceğini söylüyor.

Kripto para piyasası çok hareketli

Blockstream CEO’su Adam Back twitter hesabından bir tweet paylaştı.

Adam Back rüyasında Bitcoin fiyatının 1 gecede 20 bin dolara çıktığını gördüğünü belirtti. Back, gerçekten böyle bir şey olmasına hiç şaşırmayacağını belirterek kripto para piyasasının şu anda ne kadar volatil (oynak) olduğuna dikkat çekiyor.

Bitcoin 3 bin dolara düşebilir

Adam Back gibi bazı analistler BTC fiyatının yükseleceğini beklerken Chris Burniske gibi diğer analistler ise BTC fiyatının hızlı bir şekilde düşeceğini söylüyorlar. Küresel piyasalarda yaşanan hareketliklere vurgu yapan Burniske, pazartesi günü borsalarda büyük bir satış baskısı olursa eğer BTC’nin düşeceğini söylüyor. Burniske böyle bir durum yaşanırsa eğer BTC fiyatının 3 bin dolara kadar düşeceğini söylüyor.

Kripto para gerçekten an itibari ile çok ilginç bir süreç yaşıyor. Son günlerde yaşananlar o kadar ilginç ve sıra dışı ki artık yatırımcılar ve analistler Bitcoin fiyatının 20 bin dolara yükseleceğini de 3 bin dolara düşeceğini de aynı ihtimal ile değerlendiriyorlar.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin 20 Bin Dolara da Çıkabilir, 3 Bin Dolara da Düşebilir!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!