Bitcoin 2000 Dolara Düşebilir!

bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para sektörünün bilinen isimlerinden Henrik Zeberg, Bitcoin (BTC)’i zor günlerin beklediğini ve yakın vadede fiyatın 2000 dolara düşebileceğini ima etti.

BTC 12 Mart’ta düşüş yaşayıp daha sonra çok kırılgan bir yükseliş elde etse de bu durum popüler bir makro ekonomiste göre iyi bir gelişme olmayabilir. Kripto para sektörünün tanınan ekonomisti Henrik Zeberg, TradingView’de paylaştığı son yazısında ve grafiğinde BTC yatırımcılarını zor günlerin beklediğini izah etmeye çalıştı.

Bitcoin’i bekleyen büyük tehlike

Henrik Zeberg, BTC fiyatında böyle hafif bir yükselişin aslında daha sert bir düşüş anlamına geldiğini vurguladı. Su süreçlerde BTC’nin küresel ekonomi ile paralel hareket ettiğini ifade eden analist, bu konuda bir uyuşmazlık yaşanması durumunda BTC’nin dibi görebileceğini belirtti.

Tek platform ile çok karlı forex yatırımını buradan yapabilirsiniz.

Zeberg’in tahminine göre BTC yakın bir zamanda 2 bin dolara kadar gerileyebilir. Bunun ne zaman veya nasıl olacağının kesin olmadığını vurgulayan analist, böyle bir durumun yaşanması için BTC’nin klasik piyasalardan tamamen kopması gerektiğini ifade etti.

Zeberg açıklamasının devamında ABD Doları’nın güçlenmesi halinde de daha önce hiç görülmemiş seviyelere inilebileceğinin vurgusunu yaptı. Şimdilik Amerika Birleşik Devletleri’nin devamlı para basması doları ayakta tutsa bile yakın bir zamanda bu durumda bir sıkıntı ortaya çıkabilir ve çatlaklar oluşabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!