Bitcoin 7.400 Dolara Ulaşabilecek Mi?

bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bütün kripto para sektörü yükselişe geçti ve grafiklerin birçoğu yeşillendi. Kripto para sektörü 3 gündür düşüş yönlü hareket ediyordu. Bugün itibari ile bu düşüş yönü bozuldu ve yükselişin başladığı görüldü. Ethereum (ETH) ile başlayan yükseliş Bitcoin (BTC)’i de harekete geçirdi.

Piyasa değeri en yüksek olan lider kripto para Bitcoin birkaç gün 7 bin dolar seviyesinin altında işlem gördü ve artık 7 bin dolar direncini kırmayı başardı. An itibari ile BTC 7.113 dolar seviyesinde ve neredeyse tüm kripto paralar yeşile bürünmüş gözüküyor.

Bitcoin 7 bin 200 dolar seviyesini her zorladığı zamanlarda kripto para piyasasının en büyük ikinci kripto parası olan Ethereum 185 doları ve en büyük üçüncü kripto para olan XRP ise 0,19 doları zorlamaya başladı. Piyasa değeri en yüksek ilk 10 kripto para içerisinde ise en çok yükseliş gösteren kripto para ise Tezos (XTZ) oldu. Tezos’u Ethereum ve ETH’yi de Binance Coin (BNB) takip etti.

Mür Boyu Komisyonlarda 10 İndirim Kazan 1

ABD Borsaları ile Bitcoin’in ilişkisi

An itibari ile kripto para piyasasını etkileyebilecek herhangi bir önemli gelişme olmasa da diğer geleneksel piyasalarda da hareketlilik var. Bugün ABD borsaları tekrar yükselişe geçti ve bu yükseliş hemen kripto para piyasalarını da etkiledi ve yükseliş kripto para piyasasına da yansıdı. Bu durum birçok kez vurgu yapılan ABD Borsaları ile BTC arasındaki ilişkiyi daha da güçlendirdi.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.