Bitcoin Düşmanı Yine Sahnede

bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Peter Schiff Bitcoin’in şimdiye kadarki en büyük baloncuk olduğunu söyledi. Peter Schiff Twitter’da, Bitcoin traderları tarafından gösterilen inanç düzeyine göre BTC’nin şimdiye kadar gördüğü en büyük balon olduğunu vurguladı.

Parolaları unutabilen tek BTC cüzdanının sahibi olmasıyla ünlü olan kötü şöhretli altın tutkunu, bu sefer -diğer başarısız tahminlerinin aksine- Bitcoin’in gerçekten ölmek üzere olduğunu iddia etti.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

20 Ekim 2020’deki fiyat düzeltmesinden kısa bir süre önce, yatırımcı ünlü kripto para birimi hakkındaki düşüncelerini açıklamak için Twitter’a giderek bunun şimdiye kadar gördüğü en kötü balon olduğunu ilan etti.

Schiff, “alıcıların ticaretinde sahip oldukları inanç düzeyinin” o kadar yüksek olduğunu ve dot-com balonu veya 2006 emlak krizi gibi finans tarihindeki ünlü karanlık dönemleri geride bıraktığını açıkladı.

“Varlık balonlarının boyutunu alıcıların alım satımlarında sahip oldukları inanç düzeyine göre ölçerseniz, #Bitcoin balonu gördüğüm en büyük balon. BTC hodlerları, bu baloncuklar sırasında dotcom veya ev alıcılarından daha haklı olduklarından ve kaybedemeyeceklerinden daha eminler.”

Peter Schiff etkisi ve inatçı Bitcoin piyasası

Schiff’in, BTC traderlarının genelliğine ilişkin inanç düzeyini nasıl ölçtüğünü söyleyemeyiz; ancak geçmiş deneyimlere dayanarak, Peter Schiff’in Bitcoin’in çökeceğine dair yüksek bir inancı olduğunda söyleyebiliriz.

Redditor Blockchaincenter_de tarafından paylaşılan bir görüntü, Schiff’in tweetlerinin gelişimini gösteriyor. Tanınmış yatırımcı, Bitcoin için aykırı bir fiyat göstergesi olduğu için kripto topluluğu içinde bir tür popüler şahıs haline geldi.

r/Bitcoin - Peter SChiff called the bottom again!

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Peter Schiff tarafından BTC ile ilgili son yorumlardan biri, token’ın yakında 10.000 $ seviyesinin altına düşeceğini açıklaması. İzleyicilerini düşüşün ne kadar zor olacağını tartışmaya davet etti. Onun tweet’i BTC’ye şans verdi, çünkü token tekrar 10.000 $ işaretinin altına düşmedi ve şu anda söz konusu fiyat çizgisinin üzerinde en uzun süreli rekoru elinde tutuyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!