BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,499.10
ETH
$4,200.90
XRP
$1.10
LTC
$195.84
LINK
$32.27
BNB
$486.86
XTZ
$6.67
EOS
$4.83
NEO
$44.74
$63,491.11
+5.17%
$4,199.79
+4.24%
$1.10
+1.86%
$195.72
+3.7%
$1.00
0%
$1,542.62
+4.24%
$288.26
+4.14%
$55.80
+2.72%
$174.83
-1.02%

Bitcoin Gerçeğe Uygun Değerine Düşündüğümüzden Daha Yakın mı?

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bitcoin‘in fiyatı, CFTC’nin BitMEX’e karşı yaptığı suçlamalara, tek bir günde 300 $’lık değer kaybederek yanıt verdi.

Beklenen düzeltmeler pek çok kişiyi şaşırtmış olsa da, Bitcoin’in fiyatı kısa süre içinde sabitlendi ve kripto para birimi, yazının yazıldığı sırada 10 bin 500 dolar seviyesinde işlem gördü. Ancak Açık Pozisyon, en iyi türev borsalarında yeni düşük seviyelere ulaştığı için hepsi bu kadar değil. Kripto para biriminin fiyatı için sırada ne olduğunu tahmin etmek zor olsa da, şu anda fonlama oranları fiyatın yavaşça kanamaya başladığına işaret ediyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Yavaş bir kanama mı yoksa ani bir ölüm mü?

A slow bleed or sudden death?

Whalemap.io’dan NET MPL tablosunu gözlemleyerek kurulabileceği gibi, perakende yatırımcılar kârla satış yapıyorlar. Ocak 2019’da, çoğu satıcının kayıp kaydı yaptığı sırada, kripto para biriminin fiyatı, Haziran 2019’da toparlanmaya başlamadan önce grafiklerde daha da düştü. Son zamanlarda popüler bir trader ve zincir içi analist tweet atarak bu duruma vurgu yaptı:

Coinzilla Banner (728x90)

A slow bleed or sudden death?

Söz konusu trader, BTC fiyatlarındaki yavaş kanama hakkında yorum yaptı ve bunun mutlaka yükseliş göstermesi gerekmese de düşüş görünümünün de garanti edilmediğini ekledi. Bu iddia, çizelgelerde aşağıya inen herhangi bir şeyin düzeltici bir yapıya yer bırakması mantığına dayanıyordu. Ancak dün, Bitcoin haritasının whalemap.io’dan yakaladığı oldukça ilginç hareketler vardı.

A slow bleed or sudden death?

Na anlama geliyor?

Baloncuklar, BTC’nin satın alındığı tarihi gösteriyor ve ilginç bir şekilde, dün satılan Bitcoin’in yüksek bir yüzdesinin 2018-2019 zaman çizelgesine dağıldığı görüldü. En göze çarpan satış, 17 bin dolar seviyesinde satın alınan ve 10 bin 500 dolardan satılan Bitcoin oldu. Bir düşünün – Bir HODLer, kripto varlığı yaklaşık iki yıl boyunca elinde tuttu ve fiyatı 300 $ düştüğünde sattı. Bu, eksik bir bulmaca parçası olduğu anlamına mı geliyor?

Kripto piyasası farklı bir fiyat trendi oluşturuyor ve Mayıs 2020’den beri benzer fiyat hareketleri grafiklerde kendini tekrarladı. Borsa çıkışları artıyor ve girişler azaldı. 2018’deki HODLerların BTC’yi yaklaşık % 40 kayıpla satmasıyla birlikte, öngörülen sinyal bir trendin tersine çevrilmesi gibi görünüyor. Ancak, trendin ne zaman tersine döneceğini kestirmek zordur. Bitcoin’in fiyatı 8 bin 500 dolar seviyesine (Bitcoin’in gerçeğe uygun değeri) yaklaştıkça, ona yaklaşma ihtimalimiz var.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Basitçe söylemek gerekirse, birçok zincir içi analist kripto varlığın yavaş yavaş düşeceğine inanırken, BTC ani bir ölümle hepimizi şaşırtabilir.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.