Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin İnanılmaz Derecede Yükselebilir! Uzman Analist Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) inanılmaz derecede yükselebileceğini düşünüyor.

YouTube’da 557.000 aboneye sahip olan ünlü analist Benjamin Cowen, yeni bir videosunda, BTC’nin yükselmeye devam etmek için ihtiyaç duyduğu üç şeyi başardığını söyledi.

İlk olarak, BTC 20 haftalık basit hareketli ortalamanın (SMA) üzerine çıktı. İkincisi, Bitcoin’in grafiği üzerinde, kısa vadeli hareketli ortalama, uzun vadeli hareketli ortalamanın üzerine çıktığında ortaya çıkan altın haç (golden cross). Bu gösterge genellikle yakında büyük bir kırılmanın gerçekleşeceğinin bir işaretidir.

Üçüncüsü ise, BTC’nin giderek yükselen taban seviyesi. Yani BTC her düşüşünde daha yüksek bir ortalamayı korumakta.

“20 haftanın üzerine çıktığımızda, golden cross aldığımızda, Bitcoin için yapılacak tek şey mi kaldı? Lanet hattı tutmak.

Trendi tutarsan, ne olur? Yükseliş.”

BTC, bu yazı hazırlanırken 57.645 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre en büyük kripto para, son haftada yaklaşık yüzde 10 ve son 14 günde yüzde 38’den fazla arttı.

Cowen, Bitcoin’in kısa vadede düzeltme yapabileceğini belirtiyor ancak bunun yatırımcıları korkutmaması gerektiğini de vurguladı. Analist, 58.000 dolar ile 65.000 dolar arasında herhangi bir yerde direnç görülebileceğini belirterek, bu alanın izlenmesi gereken ilk direnç alanı olduğunu söyledi.

Bitcoin İnanılmaz Derecede Yükselebilir! Uzman Analist Açıkladı!