BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.41
+1.9%
$25.22
+4.09%
$381.36
+1.1%
$6.36
+15.84%
$4.33
+1.43%
$43.33
+1.96%
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.43
+1.91%
$1.00
+0.1%
$1,151.27
+3.52%
$248.03
+3.17%
$50.86
+0.08%
$122.30
+1.17%

Bitcoin Madencilik Cihazı Üreticisi, Yapay Zeka Firmasına Yatırım Yaptı

İkonik (simgesel) bir Bitcoin (BTC) madencilik cihazı AvalonMiner’ın üreticisi olan Canaan, yeni yatırım duyurusuyla manşetlerde yer aldı.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İkonik (simgesel) bir Bitcoin (BTC) madencilik cihazı AvalonMiner’ın üreticisi olan Canaan, yeni yatırım duyurusuyla manşetlerde yer aldı.

Canaan, Inc. (NASDAQ: CAN), Pixelworks’ün (NASDAQ: PXLW) yan kuruluşu olan Pixelworks Semiconductor Technology’e (PWSH) 3,1 milyon dolar yatırımda bulunduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Coinzilla Banner (728x90)

Canaan, Inc. yapay zeka sahnesine giriş yapıyor

Canaan tarafından paylaşılan resmi bir duyuruya göre, lider kripto para mining cihazı üreticisi Çin merkezli görsel çözümler firmasına yaklaşık 3.1 milyon dolar yatırımda bulundu.

Canaan, hisselerinin tamamına sahip olduğu yan kuruluşu olan Hangzhou Canaan Creative Information Technology Limited aracılığıyla PWSH ile bir anlaşma imzaladı.

Bu yatırım, PWSH ve Pixelworks arasında gerçekleşen ve arkasında Canaan yatırımcıları olan Sermaye Artırım Sözleşmesi’nin bir parçası.

PWSH, görüntü işlemleri için yarı iletkenler, video uygulamaları için ASIC’ler, video altyapısı ekipmanları ve üst kalite kayıt cihazları üretme, pazarlama ve satmaktan sorumlu.

İlginizi Çekebilir: 402 Milyar Dolarlık Fon Yöneten Şirket, Bitcoin ve Ethereum Yatırımlarına Başlayacak!

Canaan kripto para madenciliğinin ötesine geçmeye odaklandı

Canaan CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Nangeng Zhang, firmasının dijital endüstrinin yeni kısımlarına genişlemesinin önemini vurguluyor:

Bu yatırım, Canaan’ın işlem gücünü kripto para madenciliğinden yapay zeka çözümlerine genişletme stratejimizi tekrardan doğruluyor. Kendryte serisi ürünlerimizde öne çıkardığımız gibi, Ar-Ge çabalarımızı artırmaya ve yapay zekanın kullanılabileceği senaryoları genişletmeye kararlıyız. Görüntü işleme ve görsel çözümler pazarında ASIC ve uç bilgi işlem uygulamalarında PWSH ile yeni sinerjiler keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.

2013 yılında piyasaya çıkan Canaan, kripto para madencilik cihazı konusunda öncü bir firma olarak biliniyor. AvalonMiner’ın Bitcoin madenciliği bilgisayarları Canaan’ın en üst segment ürünü.

Aynı zamanda Çin’in kripto madenciliğe getirdiği yasaklamalardan sonra şirketin operasyonlarına Kazakistan’dan devam edeceğini de biliyoruz.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak U.Today

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.