BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,891.48
ETH
$3,846.55
XRP
$1.10
LTC
$186.20
LINK
$25.97
BNB
$485.06
XTZ
$6.61
EOS
$4.48
NEO
$42.64
$63,977.31
+2.49%
$3,850.43
+0.87%
$1.10
+0.55%
$186.30
-1.96%
$1.00
+0.01%
$1,414.30
+0.87%
$255.18
-1.19%
$52.42
-1.16%
$146.82
+2.24%

Bitcoin Savunucuları Bankacıları Kızdıracak: HSBC Ofislerinin Önünde BTC Reklamları

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

HSBC Hong Kong genel merkezinin hemen önünde bulunan bir tramvay istasyonuna Bitcoin‘i destekleyen devasa reklam posterleri asıldı. Reklamların arkasında kimlerin olduğu ise henüz bilinmiyor.

“Kendi bankanız olun” başlıklı reklamlar, insanları geleneksel bankacılık sisteminden kurtulmaya ve bunun yerine Bitcoin’i tercih etmeye teşvik ediyor. Mesaj, dijital varlıkların sızmaya karşı koruma ve kullanıcılara paralarının tam kontrolünü verme gibi bazı avantajlarını vurguluyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Onyb olarak tanımlanan bir Reddit kullanıcısı, reklam fotoğraflarını aşağıdaki gibi bazı alıntılarla paylaştı:

“2020’de 2009’da olduğundan daha fazla ABD Doları basıldı. Yalnızca 21 milyon Bitcoin olacak”.

Bitcoin Savunucuları Bankacıları Kızdıracak: HSBC Ofislerinin Önünde BTC Reklamları 1 - Massive ads backing Bitcoin plastered in front of HSBC offices1

Bitcoin Savunucuları Bankacıları Kızdıracak: HSBC Ofislerinin Önünde BTC Reklamları 2 - Massive ads backing Bitcoin plastered in front of HSBC offices 2

Coinzilla Banner (728x90)

Bitcoin Savunucuları Bankacıları Kızdıracak: HSBC Ofislerinin Önünde BTC Reklamları 3 - Massive ads backing Bitcoin plastered in front of HSBC offices main

Reklam verenler ayrıca herkesin Bitcoin’inden sorumlu olması gerektiğini belirten bir sorumluluk reddi beyanı yayınladı. Uyarı, kişinin BTC’leri için güvenliği artırmanın önemini vurguluyor.

Bitcoin reklamları için HSBC seçimi

HSBC genel merkezinin neden reklamlar için mükemmel bir yer olarak seçildiği konusu belirsizliğini koruyor. Ancak Hong Kong’daki demokrasi yanlısı protesto sırasında bankacılık tesisi protestoculara ait hesapları kapatan kurumlar arasındaydı.

Protestocular, metro sisteminde kullanılan kartlardan elde edilen transit verileri kullanılarak belirlendi. BTC’nin anonimliği sayesinde yetkililer bireyleri izleyemiyor.

Genel olarak, BTC destekçileri, yetkilileri, özellikle huzursuzluğun patlak verdiği yerlerde, bankacılık sistemini insanları kontrol etmek için bir araç olarak kullanmakla suçladılar. Bazı protestocuların bankacılık hizmetlerine erişimi reddedilirken, aynı zamanda daha fazla para basılması, halkın tasarruf değerini sıfıra getiriyor.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Gelişme, Bitcoin’in fiyatının 1 Eylül’de neredeyse 12.100 $’dan düşüşün ardından yaklaşık bir hafta boyunca 9.800 $ ile 10.500 $ arasında değiştiği bir noktada gerçekleşti. Yazının yazıldığı anda varlık 10.265 $’dan işlem görüyordu. Traderlar BTC’nin toparlanmasını bekliyor ve devam eden konsolidasyon aşaması sağlıklı bir geri çekilme olarak ortaya çıkıyor.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.