Bitcoin
Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin’de Analistler Gözlerini Bu Seviyeye Dikti – Ralliyi Bekleyin

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

10.200 $ ile 11.200 $ arasında uzun bir fiyat aralığına bağlı ticaret döneminin ardından, Bitcoin nihayet bu eğilimi karşıladı ve 11.400 $’a yükseldi

Yükselişi, 11.000 dolarlık bölgeye doğru ilerledikçe yavaşlıyor, ancak şu anda hala ezici bir çoğunlukla güçlü kalıyor.

Analistler şimdi bu son yükselişin kripto para biriminin birkaç haftalık düşüş trendini kırdığını belirtiyorlar.

Bu, gelgitlerin artık boğalar lehine değişmeye başlayabileceği ve potansiyel olarak kısa vadede önemli ölçüde daha fazla yükselişe izin verebileceği anlamına geliyor.

Bitcoin ve tüm kripto piyasası son bir gün içinde toparlanıyor. Bu güç, uzun bir yatay ticaret döneminin ve hafif bir teknik zayıflığın ardından geldi.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Kripto para birimi, bir aydan fazla bir süredir saygı duyulan 11.000 ila 11.200 dolar arasında uzun süredir tutulan direncinin üzerine çıktığı için, boğalar daha fazla katalizörlük yapmak için iyi konumlanmış görünüyor.

Boğalar ivme kaybetmedikçe ve keskin bir geri dönüş görmedikçe, son ayı trendinin alıcıların lehine döndüğü görülüyor.

Bir analist bu değerlendirmeye katılıyor ve düşüş trendinin kesin bir şekilde kırıldığını ve bu yükselişin yakın olduğunu söylüyor.

Bitcoin’de ne bekleniyor?

Bitcoin şu andda % 3’lük yükselişle 11.400 $ seviyesinden işlem görüyor. Bu, birkaç gün önce belirlenen son 10.500 $’lık düşük seviyelerden kayda değer bir artışa işaret ediyor.

Bu yükseliş, kripto para biriminin kritik bir direnç seviyesini kırmasına izin verdi ve fiyatı bir süredir bunun üzerinde sabit kaldı.

Bu, 11.000 $’lık bölgede günlük veya haftalık kapanışların inanılmaz derecede yükselişe geçeceğinden, yükselişin yakın olabileceğini gösteren olumlu bir işaret.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bitcoin boğa trendine girdi

Bir analist, kripto para biriminin yakın vadede nereye yönelebileceğinden bahsederken, Bitcoin’in RSI’sının yakın vadede daha fazla yükseliş görmenin ne kadar iyi konumlandırıldığını gösterdiğini açıkladı.

Bitcoin’in bugünün günlük mumları ve yarının haftalık mumları da dahil olmak üzere daha yüksek zaman dilimi şamdanlarından bazılarını nasıl kapatmaya başladığı, kısa vadeli teknik görünümü hakkında bazı bilgiler sunacak.

Bitcoin’de Analistler Gözlerini Bu Seviyeye Dikti – Ralliyi Bekleyin

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!