Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Çarpıcı Tahminler Geldi – İşte Ayrıntılar

Tether-analist
Tether-analist
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Peter Brandt, Tether’in (USDT) tüm fiat para birimlerinin karşılaştığı kaderi yaşayacağını ifade ediyor.

Ünlü analist Peter Brandt, 13 Eylül’de attığı tweette “şüpheli bir fiat para birimi” olduğunu iddia ederek Tether (USDT) stablecoin’e yönelik eleştirisini yeniledi.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Yine bir başka önemli uyarısında Brandt, en iyi fiat sabiti kripto para için işlerin güzel bitmeyeceğini tahmin ediyor ve şu yorumu yapıyor:

“Tether, tüm itibari para birimlerinin kaderiyle veya daha kötüsüyle karşılaşacak şüpheli bir fiat para birimidir. Sonu güzel olmayacak.”

Ünlü analist Brandt, Bitfinex’e meydan okuyor

İddia edilen piyasa manipülasyonları hakkındaki eleştirilerden iflas söylentilerine ve başlangıçta “Realcoin” olarak adlandırılan Crypto Capital skandalına kadar – Tether, kripto para birimleri alanında önemli bir tartışma kaynağı olmaya devam ediyor.

Piyasa değeri açısından üçüncü en büyük kripto para birimi haline gelmeden çok önce, anonim Twitter kullanıcılarının ciddi eleştirileri ile karşı karşıya kaldı.

Tether’e bağlı borsa Bitfinex, bu eleştirileri yargı konusu yapmak için Steptoe & Johnson’dan avukat tutacak kadar ileri gitti.

ABD doları eleştirmenlerine Tether’deki servetlerini ortaya koymaları gerektiğini söyleyerek Brandt, Nisan ayında Tether’i Nijeryalı bir biblo ile karşılaştırmıştı ve şöyle demişti:

“Bence insanlar bir gecede bile olsa servet sahibi oldukları için aptaldırlar.”

Tether kıyamet tellallarını önemsemiyor

Tether kıyamet tellalları aynı şarkıyı söylemeye devam ederken, stablecoin ihraççısı bu eleştirilere kulak tıkamaya devam ediyor.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

USDT’nin piyasa değeri, 2020’de yüzde 258’lik bir artışa tanık olduktan sonra şu anda 14,7 milyar dolar seviyesinde yer alıyor.

Ana rakibi USD Coin (USDC) de dolaşımda 2 milyar dolar değerinde kripto paraya ulaşmak üzere.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!