Bitcoin‘in Gizemli Mucidi Satoshi Nakamoto Ortaya Çıkıyor!

Bitcoin‘in Gizemli Mucidi Satoshi Nakamoto Ortaya Çıkıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden kişi yarın ilk açıklamalarını yapacağını söyledi.

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in gizemli mucidi Satoshi Nakamoto yıllardır birçok defa gündeme gelse de, kimse gerçek mucide ulaşmayı başaramadı ve bu gizem hala sürüyor. Craig Wright gibi birçok kişi Satoshi Nakamoto olduğunu iddia etse de hiç kimse bunu tam anlamıyla bugüne kadar kanıtlayamadı.

Şimdi ise ”gerçek” Nakamoto olduğunu iddia eden kişi, elinde 980.000 adet Bitcoin olduğunu ve 10 milyar dolarlık serveti ile gerçek Satoshi olduğunu ispatlayacağını öne sürüyor. Gerçek Nakamoto’nun temsilcisi olan Ivy McLemore bu konu hakkında yaptığı açıklamada ilgili kişinin yakında bütün her şeyi açıklayacağını ve bunun hiçbir şekilde pazarlama çalışması olmadığını vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Sözde gerçek Nakamoto’nun konu hakkında açılmış bir internet sitesi de var ve kendisi ile ilgili bilgileri yavaş yavaş bu internet sitesinden açıklayacağını ifade etmekte. İlk bilgiler önümüzdeki tarihlerde açıklanacak. Açıklanacak olan önemli bilgiler arasında gerçek adını, 980.000 Bitcoin’i neden hiç yerinden oynatmadığını, eğitim düzeyini ve mesleğini açıklayacak. Son olarak da Bitcoin’in yeniden doğuşu için kafasındaki Bitcoin Reformu planı yer alıyor.

Bu durumun şimdiden kripto para sektörünün baya ilgisini çekti.

Satoshi’nin sırrı

Renaissance Holdings isimli bir Blockchain şirketi tarafından yapılan duyuruda Satoshi’nin sonunda sırrını açıklayacağı ve bütün kimliğini dünya ile paylaşacağı vurgulandı. Yapılan duyuruda ‘en gizli sırların’ toplamda 3 aşamada açıklanacağı söylenmekte.

Satoshi Nakamoto hakkında çok fazla teori ve bilgi olsa da bunların hiçbiri henüz gerçekliğe kavuşturulamadı. En son 1 ay önce Nakamoto’nun Estonyalı olabileceği bilgisi gündeme gelmişti.

Bitcoin‘in Gizemli Mucidi Satoshi Nakamoto Ortaya Çıkıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram