bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin’in Her Hareketini Bilen Metrik Bu Seviyeleri İşaretledi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir analist, uzun vadeli yatırımcılara dayanan rekor bir “organik” fiyat değerlemesinin, Bitcoin için keşfedilmemiş fiyat bölgesinin yolunu açtığını söylüyor.

Popüler istatistikçi Willy Woo’nun yaptığı bir fiyat ölçümüne göre, Bitcoin (BTC) bu hafta şimdiden tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

27 Ekim’de bir dizi tweet’te Woo, BTC hakkındaki son yükseliş tahminlerine ekleme yaptı ve bir BTC / USD değerlemesinin her zamankinden daha yüksek olduğuna dikkat çekti.

Woo: NVT değerlemesini “Fiyat takip edecek”

Woo, BTC ağının, içinden geçen işlemlerin gerçek değerine kıyasla ne zaman aşırı değerli olduğunu önermeyi amaçlayan, Bitcoin’in ağ değerinin işlemlere (NVT) oranına atıfta bulunuyordu.

Salı günü itibariyle BTC’nin NVT’ye dayalı “organik değerlemesi” ilk kez 10.000 doları geçti.

Bitcoin 14.000 $’lık nihai dirence meydan okuyor

Gözlem, BTC fiyat hareketinin hiçbir düşüş düzeltmesi belirtisi göstermediği ve 28 Ekim’de 13.850 dolara yükseldiği için  2019 boğa koşusunun zirvesine denk geldi.

Analistler 14.000 dolar ile Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolar arasında nispeten az direnç görmeye devam ediyor. 14.000 $ seviyesinin kırılması durumunda, kapının yeni zirvelere açık olduğunu savunuyorlar.

Woo, “Tüm zamanların en yüksek seviyelerinin aşıldığı piyasalarda, geriye dönecek bir geçmiş yok. Bu nedenle fiyat keşfi,” bu geçerli değil “diyecek bir tarih olmadığından, farklı seviyeleri keşfederek çılgınca yukarı doğru sallanıyor” diyor.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Yıl sonundan önce tüm zamanların en yüksek seviyelerini düşünenler arasında Gemini borsasının kurucu ortağı Tyler Winklevoss ve Real Vision CEO’su Raoul Pal de yer alıyor.

Yazım sırasında, Bitcoin 13.630 $ civarında işlem görüyor.

Bitcoin’in Her Hareketini Bilen Metrik Bu Seviyeleri İşaretledi

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!