BİTCOŞAR: Son Zamanlardaki En Önemli 5 Kripto Para Haberi!

Kripto Para
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİTCOŞAR’ın derlediği, son zamanlarda gerçekleşen önemli kripto para haberlerini kaçırmayın!

İşte BİTCOŞAR tarafından size sunulan son günlerdeki en önemli beş kripto para haberi;

SHIB’e Sahip Olanların Sayısı 1 Milyona Ulaşmak Üzere

Shiba Ordusu büyümeye devam ediyor. İstatistiklere göre, Shiba Inu sahiplerinin sayısı şu anda 932.000 civarlarında ve 1 milyona yaklaşıyor. Token’ları elinde tutan kişi sayısı, piyasadaki varlık davranışını tahmin etmeye yardımcı olan bir benimseme göstergesi işlevi görür. Genellikle topluluktan daha fazla destek alan varlıklar, hem yükseliş hem de düşüş dönemlerinde piyasada daha istikrarlı olma eğilimindedir.

Shiba Inu, Sinema Devi AMC Tarafından Kabul Edilmeye Başlanıyor

AMC Theatres CEO’su Adam Aron, Shiba Inu hakkında yoğun istek üzerine, sinema devinin memecoin’i bir ödeme seçeneği olarak ekleyeceğini duyurdu. Şirket zaten Shiba Inu’yu para birimi olarak nasıl alacağının yolunu bulmaya çalıştığını söyledi. SHIB’i eklemenin diğer nedeni, Ekim ayı sonlarında Aron tarafından yürütülen bir ankette böyle bir girişime oy verenlerin yüzde 81,4’lük bir çoğunluğa oy vermesidir.

Daha önce film zinciri, Shiba Inu’nun rakibi Dogecoin’in 2022’nin ilk çeyreğinde mevcut ödeme seçenekleri arasında olacağını doğrulamıştı.

Cardano Geliştiricisi IOHK, Zanzibar’da Gizli Toplantılar Yaptı

Ekim ayının başlarında, World Mobile ve IOHK, dijital dönüşüm sürecini gözlemlemek ve Tanzanya vatandaşlarının sosyal gelişimini iyileştirme stratejilerini tartışmak için Zanzibar’ı ziyaret etti. IOHK CEO’su Charles Hoskinson birkaç bakanla görüştükten sonra telekom istasyonunun ve güneş pili modülünün kurulumunu kontrol etti. Yerel makamların balıkçılara kendi teknelerini sağlamayı amaçlayan girişimlerini de tartışan yetkili, çabalarının IOHK’nın yaptıklarıyla uyumlu olduğunu vurguladı.

ADA, Yatay Hareketini Sona Erdirerek Yüzde 17’lik Artış Gösterdi

CoinMarketCap’e göre, dün ADA  neredeyse iki aylık kış uykusundan çıkarak yüzde 17 arttı. Bununla birlikte, Cardano’nun yerel varlığı, 2 Eylül’de kaydedilen 3,09 dolarlık rekor zirvesinden hala yüzde 23’ten daha fazla aşağıda işlem görüyor. Ekim ayında Cardano, Bitcoin ETF çıkışı ve Shiba Inu çılgınlığı ile kripto para piyasasındaki bu etken durumların gerisinde kaldı.

Robinhood’un Kripto Operasyonları Başkanı Shiba Inu Topluluğunu Övdü

Shiba Inu topluluğu, Robinhood Crypto’nun baş işletme görevlisi Christine Brown’dan övgü dolu sözler aldı. Son kripto etkinliği sırasında Brown, kripto destekçilerinin şirketle etkileşime girmesini ve ne istediklerini bilmesini sevdiğini söyledi. Ancak COO, belirli listeler hakkında konuşamadı ve Robinhood’un “önce güvenlik” misyonunda bir şirket olduğunu ve yeni kripto para birimlerini listelemek için acele etmeyeceğini söyledi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!