BTC, ETH ve XRP Fiyat Analizi: 22 Mart

BTC
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto varlıkların çoğu yeşil bölgede olduğu için boğalar oyuna geri dönmeyi başardı. LUNA, yüzde 1,18 düşüşle bu bahsettiğimiz durumun tek istisnasıdır.

Btc, Eth Ve Xrp Fiyat Analizi: 22 Mart
Kaynak: Coinmarketcap

BTC/USD

Bitcoin (BTC), bugün %4.31’lik bir artışla listemizden en fazla büyüyen oldu.

Btc, Eth Ve Xrp Fiyat Analizi: 22 Mart
Kaynak: Tradingview

Bitcoin (BTC), 42.000 dolarlık çok önemli bir seviyeyi kırdı ve bunun üzerinde düzeltme yapmaya çalışıyor. Bununla birlikte satın alma ticaret hacmi de arttı, bu da boğaların yukarı yönlü hareketi sürdürmeye hazır olduğu anlamına geliyor. Günlük mum 42.000 ila 42.500 dolar aralığında sabitlendiği takdirde, önümüzdeki birkaç hafta içinde direnç seviyesinin 45.850 dolara yükselmesi beklenebilir.

Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada 42.600 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) ile aynı oranda yükseliş gerçekleştiremedi ancak lider altcoin’in fiyatı yüzde 2,62 arttı.

Btc, Eth Ve Xrp Fiyat Analizi: 22 Mart
Kaynak: Tradingview

Ethereum (ETH) grafiğini BTC ile karşılaştırırsak en popüler ikinci kripto, 3.300 dolarlık direnç seviyesine doğru yolda olduğu için benzer şekilde hareketler sergiliyor. Alıcılar önemli 3.000 dolarlık seviyeyi elinde tutabilirse, mevcut ayın sonunda bir kırılma söz konusu olabilir.

Ethereum, bu yazının yazıldığı sırada 3.000 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

XRP/USD

Son 24 saatte yüzde 3,76 yükselen XRP, bu süreçte genel olarak piyasada görülen hareketleri sergiliyor.

Btc, Eth Ve Xrp Fiyat Analizi: 22 Mart
Kaynak: Tradingview

Yükselişin devam etmesine rağmen, XRP ilk denemeden itibaren 0,85 doların üzerine çıkamadı. Bununla birlikte, oran 0,80 doların üzerine çıkana kadar orta vadeli tablo yükselişini sürdürüyor. Alım işlem hacmi arttığı takdirde, kısa süre içinde mavi direnç seviyesini test etme olasılığı yüksek görünüyor.

XRP, bu yazının yazıldığı sırada 0,8322 dolardan işlem görüyor.

BTC, ETH ve XRP Fiyat Analizi: 22 Mart
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.