Bu 3 Altcoin, Yüzde 60’tan Fazla Yükseldi!

ETC
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son süreçte kripto pazarının güçlenmesiyle birlikte, geçen hafta bir Ethereum (ETH) hard fork projesi ve iki düşük fiyatlı altcoin piyasada öne çıktı.

Haftanın en gözde öne çıkanlarından biri, aynı adı taşıyan stabilcoin geliştirme projesinin yerel token’ı olan ICHI kripto varlığı oluyor.

Piyasa değerine göre 225. sıradaki kripto varlığı, bu yazının yazıldığı sırada, yedi gün önce fiyatlandırıldığı yerden yüzde 114’ten fazla artış gerçekleştirerek 61,22 dolardan işlem görüyor.

Yükselen bir başka proje de, siparişleri yerine getirmek için otomatik bir piyasa yapıcı sistemi kullanan ve Binance Akıllı Zincir ağı tarafından desteklenen, merkezi olmayan bir borsa olan Biswap (BSW).

Piyasa değerine göre 332. sıradaki kripto varlığı, bu yazının yazıldığı sırada 0,62 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta yaklaşık yüzde 70’lik bir artış kaydetti. Binance, bu hafta BSW’yi resmi olarak “İnovasyon Alanında” listeledi ve varlığın rallisini teşvik etti.

Bu arada, Ethereum Classic (ETC), yedi gün içinde yüzde 68’den fazla artışla, bu yazının yazıldığı sırada 47,68 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Proje, Ethereum blok zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan DAO’nun saldırıya uğramasının ardından oluşturuldu. Bugün bildiğimiz Ethereum, sert çatallıydı ve yaşanan saldırıyı engellemek, tersine çevirmek için değişikliğe uğradı.

Şu anda piyasa değerine göre 28. en büyük kripto varlığı olan Ethereum Classic, yatırımcılara fonları iade etme konusunda blok zincirinin orijinal tarihini korumaya inananlar tarafından destek gördü.

Ethereum Classic geliştiricileri, Ethereum’un yaklaşan bir hisse kanıtı konsensüs mekanizmasına geçişiyle “haklarından mahrum bırakıldıklarını” söyleyen madencilere herkese açık bir şekilde yanıt verdi.

Bu 3 Altcoin, Yüzde 60’tan Fazla Yükseldi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.