Bu 4 Altcoin, Bir Haftada Yüzde 100’den Fazla Yükseldi!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düşük piyasa değerine sahip bu 4 altcoin, geçen hafta yüzde 100’den daha fazla kazanç elde ederek Bitcoin (BTC) ve diğer varlıklardan çok daha iyi performans gösterdi.

En çok kazandıranlar listesinde ilk sırada, kullanıcıları açık hava etkinliklerine katılmaları için ödüllendirerek sağlık ve zindeliği teşvik eden bir proje olan STEPN (GMT) var.

Kazanmak için harekete geç protokolü, yönetişim için Green Metaverse Token (GMT) ve değiştirilemez token’ların (NFT) satın alınması ve basımı gibi oyun içi kullanımlar için Green Satoshi Token (GST) olmak üzere iki kripto varlığı kullanır.

STEPN, yedi günlük bir süre içinde yüzde 200’lük bir fiyat artışı gördü ve 0,28 dolardan 0,84 dolara kadar yükseldi. GMT şu anda 0,80 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca, Sony’deki birkaç eski üst düzey yönetici tarafından oluşturulan bir veri demokratikleştirme platformu olan JasmyCoin (JASMY) de bu listede yer aldı.

Platform, kullanıcıların Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları tarafından oluşturulan bilgileri kurumsal işletmelere satmasına olanak tanıyan dijital bir pazara güç sağlamak için tasarlanmıştır. JASMY, ekosistem içinde merkezi ödeme para birimi olarak hizmet eder.

JasmyCoin, hafta boyunca 0,016 dolardan 0,047 dolara yükselen etkileyici bir yüzde 193 yukarı yönlü hareket yaşadı. JASMY şu anda 0,041 dolar olarak fiyatlandı.

En çok kazananlar listesinde bir sonraki sırada, Origin Protocol (OGN) var. Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilen ekosistem, NFT’lere ve merkezi olmayan finansa (DeFi) odaklanır ve ayrıca Origin Dollar (OUSD) adlı kendi stabilcoin’ine sahiptir.

Proje kısa süre önce, OUSD için yeni bir token çıkarılıp çıkarılmayacağına karar vermek için bir yönetişim önerisi başlattı ve bu token daha sonra OGN sahiplerine airdrop olarak veriledek.

Origin Protocol, yüzde 112 kazanç sağlayarak 0,40 dolardan yedi günün en yüksek seviyesi 0,85 dolara yükseldi. OGN şu anda 0,67 dolardan işlem görüyor.

Bu altcoin listesinde son sırada, maliyetleri düşürmeye ve teknoloji meraklısı geliştiricilere olan ihtiyacı azaltmaya vurgu yapan kurumsal düzeyde blok zinciri çözümleri sunan Unibright (UBT) bulunuyor.

Kendisini “İşletmeler için Ethereum” olarak adlandıran projenin imzası olan Baseline Protocol, performansa yöneliktir ve aynı zamanda gizli verileri zincir dışında tutarak gizliliği sağlar. Uzun zamandır beklenen ana ağı da yakında piyasaya sürülecek.

Unibright, düzeltmeden önce yüzde 100 artarak 0,97 dolardan 1,94 dolara kadar yükseldi. UBT, bu yazının yazıldığı sırada 1,83 dolardan işlem görüyor.

Bu 4 Altcoin, Bir Haftada Yüzde 100’den Fazla Yükseldi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.