Bu 4 Altcoin Düşüş Yaşayabilir! Analistler Uyardı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üst düzey bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) düşmeye devam ederse dört Ethereum (ETH) rakibinin kasvetli bir gelecekle karşı karşıya olduğuna inanıyor.

Twitter’da 176.100 takipçiye sahip olan Altcoin Sherpa, takipçilerine, Bitcoin düşüş trendini sürdürdüğünü söyledi. Akıllı sözleşme özellikli blokaj zincirlerinin Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT) ve NEAR Protocol (NEAR) değerlerinin yaklaşık yüzde 50’sinin mevcut fiyatlardan aşağıya düşmeye hazır olduğunu söyledi.

“Gerçek yarılanma…

DOT SOL AVAX NEAR

BTC bir adım daha düşürürse, bunlar mevcut seviyelerden yüzde 50 daha düşer.

O zamandan önce hala kısa bir sıçrama gördüğümüzü düşünüyorum, ancak bu talep alanları şu anda çok fazla test ediliyor.”

DOT
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Polkadot şu anda 9,58 dolardan işlem görüyor.

Analist daha sonra Solana’ya bakıyor. Bu yazının yazıldığı esnada ise SOL 43,87 dolardan işlem görüyor.

SOL
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Altcoin Sherpa, şu anda 22,42 dolar olarak işlem gören Avalanche‘a da bakıyor.

AVAX
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Analist daha sonra NEAR Protocol’ü inceleme altına alıyor. NEAR yazının yazıldığı esnada 4,99 dolar olarak işlem görmeye devam ediyor.

NEAR
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Bitcoin şu anda son 30 günde yüzde 28’den fazla düşüşle 29.024 dolar olarak piyasalarda işlem görmeye devam ediyor.

Altcoin Sherpa, dört Ethereum rakibine düşüşte olsa da, sosyal medya ve dijital eğlence içeriği için merkezi olmayan bir depolama ve dağıtım platformu olarak tasarlanmış bir blok zinciri olan TRON’un (TRX) bazı ters potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Altcoin Sherpa, Bitcoin’in fiyatı “dengelenirse”, kripto varlığının kurucusu Justin Sun’ın yeni girişimler başlatmasıyla TRON’un mevcut seviyelerden yüzde 40’ın üzerinde artabileceğini söylüyor.

Sun kısa süre önce TRON blok zincirinde, ABD doları karşısında bire bir değiş tokuş etmek üzere tasarlanmış olan USDD (USDD) üzerinde algoritmik bir stabilcoin’i açıkladı. USDD şu anda yaklaşık 577 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

“TRX: Uzun vadeli arayabileceğiniz birkaç madeni paradan biri; bunu şu anki bölgede yapmazdı ama Justin Sun parasını daha yükseğe taşıyor. BTC istikrar kazanırsa, bunun 0,12 dolara gideceğini varsayardım.”

TRON
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

TRON, yazı yazıldığı esnada 0,08 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!