Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin Binance’de Listelendikten Sonra Patladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En iyi kripto borsaları Binance ve Coinbase, Web3 alanını geliştirmeye odaklanan yepyeni bir altcoin listeledi.

Yeni proje Project Galaxy (GAL), Perşembe günü yayına giren yerel bir token ile kendisini dünyanın en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağı olarak nitelendiriyor ve söz konusu altcoin yazı yazılırken 15,04 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Project Galaxy son 24 saatte yüzde 16’dan fazla yükseliş gerçekleştirdi.

Coinbase ise, “deneysel bir etiket” ile Project Galaxy için deneysel etiket eklediğini duyurdu.

“Yeni varlık: Coinbase, Experimental etiketiyle Project Galaxy (GAL) için destek ekleyecek.”

Coinbase, yatırımcıları potansiyel oynaklıkları konusunda uyarmak için daha düşük ticaret hacmine sahip yeni projelere deneysel bir etiket ekler.

Benzer şekilde Binance, GAL coini hızlı fiyat dalgalanmalarına daha yatkın olabilecek varlıklar için ayrılmış bir ticaret alanı olan “İnovasyon Alanında” listeledi. Ve şu şekilde bir açıklamayla bu liselemeyi duyurdu:

“Binance, bir Web3 kimlik bilgisi veri ağı olan Binance Launchpool, Project Galaxy (GAL) üzerindeki 30. projesini duyurmaktan heyecan duyuyor.“

Project Galaxy, ayrıca yukarıda da belirtildiği üzere borsanın staking protokolü Binance Launchpool’daki 30. proje oldu.

Ek olarak, Seyşeller merkezli kripto borsası KuCoin ve Bahamalar merkezli popüler kripto borsası FTX’de projeyi listeledi.

Ağın web sitesine göre de Project Galaxy, “markaların Web3’te daha iyi topluluklar ve ürünler oluşturmasını sağlayan işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi altyapısı” sağlamayı hedefliyor.

Bu Altcoin Binance’de Listelendikten Sonra Patladı!