DOGE

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin Bir Haftada Ciddi Performans Gösterdi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DOGE’nin haziran başında düşmesinden bu yana yarım aydan fazla bir süre sonra, token başına 0,07 dolara geri döndü. Elon Musk ve The Boring Company’nin yanı sıra DOGE’nin benimsenmesiyle ilgili diğer bazı haberler sayesinde geri dönüş başarılı oldu diyebiliriz. Ayrıca piyasadaki genel olumlu hava da bu dönüşe yardımcı oldu. DOGE token başına 0,07 dolar seviyesi gerçekten tarihi bir işaret olarak karşımıza çıkmaktadır. Dogecoin, Nisan 2021’de tam bu fiyattan yüzde 540 yükseliş yaşamıştır. Ayrıca Elon Musk, DOGE kampanyasını son iki günde yeniden hızlandırmıştır. Yatırımcılar bu durumda benzerlik olduğunu düşünmektedir.

Böylece, ilk olarak, Musk’ın The Boring Company tarafından geliştirilen Las Vegas’taki ulaşım ağı Loop’un, bir seyahatin 1,5 dolara mal olacağı Dogecoin’de ödeme kabul edeceği ve günlük abonelerin 21.5 DOGE’ye eşit olan 2,5 dolara mal olacağı bilinmekteydi. Ardından, haberler hakkında yorum yapan girişimci, mümkün olan her yerde DOGE’yi destekleyeceğini belirtti. Bununla beraber, coine ait hayran topluluğu Doge Army, geçtiğimiz hafta DOGE’nin Kanadalı bir gıda teknolojisi girişimi olan WeCook’un ürünleri için ödeme olarak kabul edildiği haberini vermiştir.

Tüm bu olumlu haberler, en iyi teknik analiz geleneklerinde aktif olarak önemli bir fiyat seviyesinin olası bir kırılmasının sinyallerini veren Dogecoin tablosunda da mükemmel bir şekilde örtüşmektedir. Dikkatli yatırımcılar, sadece 29 Haziran’dan sonraki dönemi göz önünde bulundurarak, 0,07 dolardan gerçekleşen düşüşün ardından DOGE’nin geçen ay olduğu gibi kanalın dibine geri dönmediğini fark edebilirdi.

Bunun aksine DOGE, yine önemli olan seviyesinin altında birikmeye başladı. Ayrıca bir hafta sonra tekrar kırılım yaşamıştır. Resmi tamamlamak için, 0,07 dolarlık fiyat işaretini elinde tutmaya devam etmektedir. Ancak kripto pazarında hüküm süren genel rahatsız edici atmosfer, düşüş korkusunu tetiklemektedir.

Bu Altcoin Bir Haftada Ciddi Performans Gösterdi!