Bu Altcoin Değer Kazanmaya Devam Ediyor! Bir Haftada Yüzde 63 Arttı!

altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022’nin ilk yarısı olumsuz gibi görünüyor olmasına rağmen, Polygon’un MATIC‘i de dahil olmak üzere bazı altcoin’ler, Kasım ayında başlayan büyük düşüş trendinden çıkmayı başardı ve hatta ayı piyasasında aldıkları kaybın bir kısmını karşıladı.

Geçen hafta, Disney Accelerator programlarının bir parçası olarak Polygon’u seçtikten sonra MATIC yüzde 63 gibi büyük bir büyüme kaydetti. Program, artırılmış gerçeklik, NFT’ler ve diğer yenilikçi eğlence teknolojileri üzerinde çalışan projeleri keşfetmek ve desteklemek için tasarlanmıştır.

MATIC’in yükselişi ile birlikte, ağın temel büyümesinin MATIC’in piyasa fiyatını takip etmeye başladığını gösteren adres aktivitesinde bir artış görüldü. Daha önce, yatırımcılar Mayıs ortasına kadar giden ilk aşırı satım işaretlerini görebiliyordu. Yükselen adres aktivitesi ile gelen bir varlığın düşen fiyatı, aylarca sürebilen aktif birikimin ilk işaretlerinden biri olarak belirlendi.

MATIC Fiyat-Performans Oranı Nasıl Değişiyor?

TradingView tarafından sağlanan günlük grafiğe göre, şu anda bir yükseliş trendinde hareket ediyor. Ayrıca, 50 günlük hareketli ortalama kırılması ve  0,88 dolarlık tarihi direncin üzerinde başarılı bir artış da dahil olmak üzere birkaç tersine işaret gösteriyor.

Hacim Profilleri göstergesi, bu tokenin henüz bir ralli ile karşı karşıya olmadığını ve yatırımcıların “Disney Rallisi”ni aktif olarak desteklemesiyle azaldığını gösteriyor. Şu anda bazı endişe verici işaretler gösteren tek gösterge, 77 civarında hareket eden ve MATIC’in şu anda aşırı satıldığını gösteren Göreceli Güç Endeksi. Ancak RSI geri dönüş bölgesine girerken, tokenin rallisini mutlaka durdurmayacaktır.

Bu yazının yazıldığı dönemde, Polygon‘un token’ı 0,9 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde değerine yaklaşık yüzde 20 değer katarak piyasa değerine göre ilk 50 dijital varlıktan en karlı varlık haline geliyor.

Bu Altcoin Değer Kazanmaya Devam Ediyor! Bir Haftada Yüzde 63 Arttı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.