XRP İşlem Hacmi Fırladı! Bu Durum Fiyatta Artışa Sebep Olabilir!

XRP
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haftanın son günlerinde XRP ağında normal olmayan hareketler gerçekleşmiştir. Kripto analiz portalı Santiment’in yayınladığı rapora göre, cuma günkü kripto piyasası oturumu sırasında, XRP token’ın ticaret hacimleri, 17,5 milyar XRP’ye ulaştı. Ayrıca ardından artış devam ederek bir saat içerisinde 18,7 milyara ulaşarak bir rekor kırdı.

Rapora göre, ticaret hacmindeki anormal artış nedeniyle olağandışı bir şekilde aktif olan XRP fiyatını yakından takip etmek gerekmektedir. Ancak, XRP cuma gününden bu yana genellikle normal sınırları içinde olan yüzde 5’lik bir artış dışında, olağan bir durum yaşamamıştır. Eski Ripple yetkilisi elinde ki XRP’lerini satma sürecini durdurduğunu açıklamıştır. Ayrıca elinde kalan token’ların bir kısmını yatırım olarak tuttuğunu bildirmiştir. Bu kararının yaşanan olayla alakalı olup olmadığı bilinmemektedir.

Ripple özel kurumlarla çalışma konusunda uzmanlaştığından dolayı, XRP ağındaki bazı kurumsal veya bankacılık projeleri için içeriden bilgi alınmış olabilir. Ayrıca yaşanan artış bir test çalışması da olabilir. Her iki durumda da yaşanan yükselişin XRP fiyatının yükselmesini sağladığı göz önüne alındığında, bu durum oldukça olumlu bir işaret gibi görünmektedir.

XRP İşlem Hacmi Fırladı! Bu Durum Fiyatta Artışa Sebep Olabilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.