ATOM

Bu Altcoin İnanılmaz Değer Kazandı! Sebebi Ne Oldu?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün, 5 Temmuz, Cosmos projesinden ATOM’un en popüler ve önde gelen DeFi protokollerinden biri olan THORChain’e (RUNE) entegre edileceği biliniyordu. Bu şekilde kullanıcılar, köprüler veya sarılmış çözümler kullanmadan Bitcoin, Ethereum ve THORChain tarafından desteklenen diğer herhangi bir kripto para birimi için ATOM belirteçlerini doğrudan ölçebilecekler.

ATOM desteğini dahil etme kararı, başlangıçta THORChain’in başlangıcından dört yıl sonra ana ağda yayına girdiği 23 Haziran’da duyuruldu. Aynı zamanda, DeFi protokol ekibi, bir başka önemli kripto projesi olan Avalanche’ın (AVAX) yakında entegrasyonunu duyurdu.

ATOM’un THORChain ekosistemine entegrasyonu, Cosmos token cirosunda çoklu bir artışın yanı sıra orijinal BTC ve ETH ile sorunsuz değişimini sağlayacaktır. THORChain kısmen Cosmos SDK üzerine kurulmuş olsa da, ATOM entegrasyonu yalnızca şimdi gerçekleşiyor.

ATOM’un Etkileyici Temmuz Performansı!

Özenli yatırımcılar, son zamanlarda ATOM kotasyonlarının hızlı büyümesini fark etmekten kendilerini alamadılar. Söz konusu kripto varlık, Temmuz ayının başından bu yana yüzde 30’dan fazla ve THORChain’e yakın entegrasyonunun duyurulmasından bu yana yüzde 42’den fazla arttı.

Diğer şeylerin yanı sıra, ATOM’un fiyatındaki bariz artış, Cosmos’un bu yıl Cosmos Hub’ın güvenliğini ve bir bütün olarak ekosistemin performansını önemli ölçüde artıran Interchain Security protokolüne geçişinin duyurulmasıyla sağlandı. Özetlemek gerekirse, ATOM’un temeli daha da güçleniyor ve temelde güçlü kripto paralar daha hızlı iyileşiyor.

ATOM
Kaynak: TradingView

THORChain’e (RUNE) gelince, şimdi Avalanche (AVAX) desteğinin yanı sıra uzun zamandır beklenen çapraz zincir borsalarının Trust Wallet’a (TWT) entegrasyonu ve Temmuz’da ortaya çıkması merakla bekleniyor.

Bu Altcoin İnanılmaz Değer Kazandı! Sebebi Ne Oldu?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram