Altcoin

Bu Altcoin, Küresel Ödemelerde Kullanılabilir! Ünlü Analist Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, bir ekonomik geçiş döneminde ödemeler için olası bir çözüm olarak birkaç merkezi olmayan stabilcoin’i destekleyen halka açık bir blok zinciri protokolünü açıkladı.

YouTube’da 417 bin aboneye sahip olan ve InvestAnswes isimli kanalın sunucusu, yeni paylaştığı bir videoda, açık kaynaklı Terra’nın (LUNA) potansiyel lider aday olarak, merkezi olmayan stabilcoin’lerin hem fiat hem de kripto para birimi kullanıcılarının gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayabileceğini anlattı.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

“LUNA ile ilgili görüşümüz şu: Onu seviyorum. Merkezi olmayan, algoritmik tabanlı, itibari paraya sabitlenmiş stabilcoin’lerin geleceğin olduğuna inanıyorum. Tüm ödemelerin blok zincirinde ve belki de dünyanın diğer bölgelerinde yapıldığı mekanizma olacaklar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Fiat’a alternatifler için şu anda dünyada ciddi bir ihtiyaç görüyoruz. İster hükümet ister birey olun, herkes fiat’a bir alternatif istiyor. Bana kalırsa konser sona erdi.”

Analist, USD Coin (USDC), Tether (USDT) ve Terra’nın kendi TerraUSD (UST) varlığı gibi belirli stabilcoin’lerin gelecekteki beklentileri hakkında yorumda bulundu.

“UST ve USDC’yi ilk sıraya koyuyorum.

USDT konusunda biraz endişeliyim. Arka planda neler oluyor bilmiyorum. Gelecekte büyük şeyler gerçekleşebilir ve bu UST’yi potansiyel olarak ikinci sıraya itebilir.”

Kripto analisti, Terra’nın kripto tabanlı stabilcoin’lerinin, hükümet düzenlemesi ve fiat para birimlerinin olası devalüasyonu dahil olmak üzere çeşitli risklerle karşı karşıya olduğunu belirterek sonuca varıyor.

“Riskler var. Peg riski ve düzenleyici risk büyük sorunlardır. Ayrıca gelişmek için istikrarlı bir kripto piyasası gerektiriyor…

İçeriden yoğun bir sahiplik de var, ancak talep bunu düzeltiyor. Önümüzdeki 24 ay kritik olacak.

Ancak bunu başarırlarsa, çok büyük olabilir.”

Terra, hafif bir düşüş eğilimi gösteriyor. Yazının yazıldığı sırada LUNA, 80,78 dolardan işlem görüyor.

Bu Altcoin, Küresel Ödemelerde Kullanılabilir! Ünlü Analist Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.