LRC

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin, NFT Pazar Yeri Başlattığını Açıkladıktan Sonra Patladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Video oyunu dağıtıcısı GameStop, iki aydan kısa bir süre içinde bir çift blok zinciri ortaklığı sağlamasının ardından, takas edilemez token (NFT) sektörüne de tüm gücüyle giriş yapıyor.

Bugün katman-2 protokolü Loopring (LRC), GameStop’un blok zinciri üzerine inşa edilen yeni NFT platformunun beta sürümünün, erken kayıtlar ve para yatırma işlemleri için yayında olduğunu ve yakın zamanda tam bir lansman olacağını duyurdu.

Loopring yeni bir blog yazısında, NFT’lerle ilişkili yüksek ücretlerin birçok olası katılımcı için sektöre girişe engel olduğunu söylüyor.

“NFT’ler, oyun ve metaverse için yaygın olarak temel bir parça haline geliyor. Bununla birlikte, geliştiriciler, oyuncular ve kullanıcılar dijital mülkiyetteki bu yeni sektörden fiyat almaya devam ediyor. Ancak bu erişim kitleler için hızlı, ucuz ve güvenli olmalıdır.

Loopring çift blok zinciri’nin üzerine inşa edilen yeni pazar yeri, kullanıcıların Ethereum gibi güvenli, merkezi olmayan ve tarafsız bir ortam tarafından sabitlenen en güçlü dijital mülkiyet haklarını almalarını sağlıyor.”

Loopring ise Ethereum (ETH) üzerine kuruludur ve halka açık blok zincirlerinde işlem yaparken kullanıcıların gizliliğini sağlamak için sıfır bilgi (ZK) kanıtlarını kullanmaya bağlı bir projedir. Loopring’in yerel token’ı olan LRC sahipleri, Loopring protokolü kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) tarafından ödenen ücretlerden stake ödülleri kazanabilirler.

Geçen ay GameStop ayrıca rakip ölçeklendirme çözümü Immutable X ile ortak olacağını ve başlangıçta NFT yaratıcılarına ve teknoloji geliştiricilerine hibe sağlamak amacıyla IMX token’larında 100 milyon dolara kadar bir fon yaratacağını duyurmuştu.

Oyun dağıtıcısı o sırada proje için henüz bir ortak seçmemiş olsa da, geçen Mayıs ayında Ethereum tabanlı bir NFT pazarı yaratma niyetini ilk kez dile getirmişti.

GameStop’un en son ortaklığıyla ilgili haberler Loopring’in yerel token’ı LRC’nin ciddi derecede yükselişe geçmesini sağladı ve başlangıçta yüzde 46 oranında 0,84 dolardan 1,23 dolara yükseldi.

Ancak LRC bir düzeltme gerçekleştirdi ve bu yazının yazıldığı sırada 1,10 dolardan işlem görüyor.

GameStop (GME), 2021’in başında WallStreetBets Reddit forumunun yönlendirdiği borsa çılgınlığına öncülük etti ve Ocak ayında 17 dolardan 487 dolara kadar yaklaşık yüzde 2,800 gibi bir artış yaşadı.

Bu Altcoin, NFT Pazar Yeri Başlattığını Açıkladıktan Sonra Patladı!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!