Bu Altcoin Sektörün Zirvesine Geri Döndü! Yüzde 75 Artış Gerçekleştirdi!

altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022 yazının başlangıcından bu yana, STEPNyüzde 30 değer kaybetmiştir. Ancak proje son zamanlarda kötü görünen geleceğine rağmen, son yedi günde yüzde 75 oranında değer kazandı. Yatırımcılar hala yürüyerek kazan iş modelini desteklemeye hazır olduklarını belirten ifadelerde bulunuyorlar. GMT, ralli dönüşüne giden yolda ilk direnç seviyesine doğru ilerlemektedir. Şu an itibariyle STEPN, azalan ve yükselen varlıklar arasında bir bariyer görevi gören 50 günlük hareketli ortalama oranına yetişmiş durumdadır.

Stepn
Kaynak: Tradingview

Bir yükseliş durumunda, güçlü bir düşüş trendinden çıkma yolundaki herhangi bir varlığın ana direnç seviyesi olmaya devam eden 200 günlük hareketli ortalama da dahil olmak üzere diğer günlük direnç seviyeleri henüz oluşmadığından tam bir trend dönüşü görme ihtimalimiz bulunmaktadır.

Ne yazık ki, son birkaç saat içinde STEPN, 50 günlük üstel hareketli ortalamayı kıramadı. Ayrıca son birkaç saat içinde yaklaşık yüzde 10 oranında düşüş gösterdi. Bu da hafta sonu işlem hacmi eksikliğinin GMT’nin tam ralli moduna girmesini engellediğini göstermektedir

Projeyi Düşüren Duyuru

Mayıs ayının sonunda, STEPN resmi Twitter hesabı açıklama paylaştı. Açıklamada kısaca Çinli yatırımcılar bilgilendirildi. STEPN’nın Çin’de karşılaştığı düzenleyici sorunlar nedeniyle platformda yaklaşan yasakları hakkında detaylar paylaştı. Ayrıca proje ekibi, yatırımcıların sahip oldukları tüm varlıkları geri çekmelerine veya uygulamaya erişmenin alternatif yollarını kullanmalarına izin vereceğini açıkladı. Ayrıca, STEPN bir hesaba bağlı her cihazın performansını sürekli takip ederek kişinin yürüme sürecini takip eder ve bu da uygulamanın bir VPN ile kullanılmasını engellemektedir.

Bu Altcoin Sektörün Zirvesine Geri Döndü! Yüzde 75 Artış Gerçekleştirdi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.