Analist

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin Tekrardan Rekor Kırabilir! Popüler Analist Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen, Cardano’nun (ADA) yeni zirvelere çıkma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

YouTube’da 561.000 aboneye sahip olan Cowen, yeni videosunda ADA’nın 2020’nin en düşük seviyesi olan 0,02 dolardan 2,50 dolara çıktıktan sonra piyasada yatay bir durgunluk beklediğini söyledi.

“Bu, çılgın bir yükselişin ardından ADA ile olacağını tahmin ettiğimiz türden bir şey. Döngünün daha da uzun süreceği fikri için uzun bir konsolidasyon aşaması elde etmek mantıklı. 0,02 dolardan 2,00 dolara gidip daha sonra, genellikle 2,00 dolarda tutulabileceğini piyasaya kanıtlamadan daha da yükselmez.”

Bir sonraki kırılmanın ne zaman başlayacağına gelirsek, analist Cardano’nun Kasım ortası ile Mart ortası arasında bir yerde yukarıya hareket etmesini bekliyor.

“Bu uzun yeniden birikim aşamasının ne kadar sürebileceğini düşündüğümde, şüpheli bir şekilde spekülasyon yapmak zorunda kalsaydım, ADA’yı tutmanın ne anlama geldiğine dair yeni bir paradigma değişimine geçişin muhtemelen bu bölgede bir yerde başlayacağını söyleyebilirim. Kasım ortasından Mart ortasına kadar.”

Ancak ADA başka bir ralliye başlamadan önce Cowen, Bitcoin’in (BTC) 20 haftalık hareketli ortalamada trendi korumaya devam etmesi gerektiğini vurguladı. Analist, bu bakımdan, Kasım ayının Cardano’nun patlayacağı ay olabileceğini düşünüyor.

“Geçen yıl olanlara bakarsanız, ADA Kasım ayının ortasından sonuna kadar boğa piyasası destek bandından ayrıldığını görürsünüz. Bu nedenle, Bitcoin 20 haftalık hareketli ortalamayı korursa, o zaman belki Kasım ortası, en erken bir ralli görebileceğimiz zaman olur.”

Bu Altcoin Tekrardan Rekor Kırabilir! Popüler Analist Açıkladı!