Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Bu Altcoin, Yükselmek İçin Güç Topluyor!

Bu Altcoin, Yükselmek İçin Güç Topluyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, Ethereum rakibi olan bu altcoin’in temellerinin, projenin son fiyat düşüşüne rağmen sağlam kaldığını söylüyor.

YouTube’da 1,98 milyon aboneye sahip olan Coin Bureau kanalının sunucusu olan ve Guy takma adıyla tanınan analist, ünlü merkezi olmayan finans (DeFi) geliştiricisi Andre Cronje’nin projeden ayrılmasıyla aynı zamana denk gelen bir fiyat düşüşüne rağmen, Fantom’un (FTM) hala yükseliş için güç topladığını söyledi.

Analiste göre, Fantom’un zincir içi temelleri, altcoin’in uzun vadeli bir destek seviyesini korumasına yardımcı olacak kadar güçlü olabilir.

“Bu videoyu çekerken, tüm zamanların en yüksek seviyesinden neredeyse 3 kat düştü ve uzun vadeli fiyat çizelgelerinde kötü bir çift tepe modeli görüyorum. Bu model aşağı doğru kırılırsa, hedefin nerede olduğunu bilmek istemezsiniz, inan bana.

Paniğe kapılmadan önce, Fantom’un temellerinin hala son derece güçlü göründüğü gerçeğini düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Yeni başlayanlar için, ekibe ve erken yatırımcılara tahsis edilen tüm FTM’ler 2020’nin sonlarında hak kazanmayı bitirdi ve şansları, bu FTM’nin önemli bir miktarını zaten satmış olmalarıdır.

Bu iyi çünkü gelecekte satmaları için daha az FTM olacağı ve bu nedenle neden olabilecekleri daha az fiyat baskısı olacağı anlamına geliyor.”

Guy ayrıca Fantom’un benimsenmesinin ve kullanımının yükseliş trendinde olmaya devam ettiğini söylüyor.

“Fantom’un 2,5 milyondan fazla benzersiz cüzdan adresi var. Ve bu eğilim yavaşlıyor gibi görünmüyor.

Daha da önemli bir zincir içi ölçüm, biraz düşüşe geçen ancak yine de uzun vadeli güçlü bir yükseliş trendinde kalan günlük işlem sayısıdır.

Kilitlenen toplam değer açısından, Fantom o tarafta da bir miktar yavaşlama gördü ancak aynı şekilde uzun vadeli bir yükseliş trendinde.”

Coin Bureau sunucusuna göre, yükselişe geçmenin bir başka nedeni de FTM’nin yakın gelecekte daha fazla sayıda kullanıcı ve yatırımcı tarafından kullanılabilir hale gelmesidir.

“FTM’nin Binance ABD’deki son listelemesi, diğer Amerikan borsalarında listelenebileceğini ve bunun daha da fazla yatırımla sonuçlanabileceğini gösteriyor.”

Bu Altcoin, Yükselmek İçin Güç Topluyor!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!