SNX

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin Yüzde 102 Artış Gerçekleştirdi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

L2 ölçeklendirme çözümü Synthetix, sETH/ETH, sBTC/BTC ve sUSD/3CRV için Curve havuzları oluşturmak için Curve Finance ile işbirliği yaparak yatırımcıların synth’leri token’a dönüştürmesine olanak sağladı.

Yatırımcıların synth yerine token tutma isteği göz önüne alındığında, protokol 1,02 milyon doların üzerinde işlem ücreti sağlayarak Bitcoin‘in (BTC) günlük performansını geçti.

Ethereum tabanlı merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü olan Synthetix, ciddi bir ayı piyasası sırasında ticaret faaliyetlerinde ani bir artışa ve şirketin yerel token’ı SNX’in eşi görülmemiş bir geri dönüşüne tanık olduktan sonra kripto ekosisteminde bir etki yarattı.

Muazzam işlem hacimlerinin doğrudan bir sonucu olarak, SNX token de CoinMarketCap verilerine göre değerini 3 doların üzerine çıkararak yüzde 105’lik bir anlık artış gerçekleştirdi.

Geliştirme hakkındaki düşüncelerini paylaşan Synthetix’in kurucusu Kain Warwick, fiyat daha da düşerse DeFi protokollerinin Bitcoin’in zorlu sürecini vurgulayan bir blog yazısı yayınladı:

”Bunu anlamak çok önemli, Synthetix aşırı teminatlı kripto destekli bir stabilcoin paketidir, patlayabilir.”

Bununla birlikte, Synthetix’in son başarısını, topluluğun zor koşullara duyarlılığına ve istikrarı sağlamak için yeni mekanizmalar denemeye istekli olmasına bağladı.

31 Mayıs’ta girişimci, SNX token’larının toplam likit portföyünün yüzde 99’una katkıda bulunduğunu açıkladı.

Öte yandan, zincir üstü ölçümler, SNX token’ı çok sayıda borsada kısaltma niyetini ortaya çıkardı. Ayrıca 15 milyon SNX token’ının; Binance, FTX, ByBit ve OKX dahil olmak üzere popüler borsalarda kısa pozisyon tuttuğunu açıklandı. Borsalarda yalnızca 20 milyon SNX token’ı bulunurken, ortaya çıkan açıklama, SNX’in 10 dolarlık bir seviyeye yaklaşan bir fiyat artışına işaret ediyor.

Bu Altcoin Yüzde 102 Artış Gerçekleştirdi!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!