Trend

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Trend Boğa Piyasasını Tetikleyebilir: Domine Eden Gelişme!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

64 bin doları geride bırakan Bitcoin (BTC) hangi kategoriyi ön plana çıkartarak sert yükselişleri beraberinde getirdi?

Son birkaç gündür yükselen fiyat hareketleriyle kripto yatırımcılarını sevindiren Bitcoin, altcoin piyasasına da olumlu etki yaptı. Altcoin’ler hızla toparlanırken, bir kategori öne çıktı. CoinMarketCap’in raporuna göre, son 24 saatte en çok yükselen 5 altcoin tamamen bu kategoriden geliyor.

1- Worldcoin (WLD) 17

IMG 0723

OpenAI‘ın kurucusu Sam Altman‘ın kripto projesi olan WLD, son yükselişiyle piyasaya damga vurdu. Yapay zekacoin’lerinin popüler ismi WLD, son 24 saatte yüzde 17 artış kaydetti. Bu gelişmeyle beraber listenin zirvesinde yer edinen WLD, hem trend hem de yatırımcılarına güven aşıladı.

2- Fetch.ai (FET) 13

IMG 0724

Yapay zeka temelli kripto paralardan biri olan FET, son 24 saatte yüzde 13 artışla listenin ikinci sırasında yer aldı. Yapay zeka trendini fırsata çeviren FET, hızla toparlanan altcoin’lerden biri oldu. FET’in bir sonraki fiyat hareketi yakından izleniyor.

3- SingularityNET (AGIX) 12

IMG 0725

FET ile rekabet halinde olan AGIX, son 24 saatte yüzde 12 artarak rekabeti daha da kızıştırdı. Yapay zeka kategorisindeki önde gelen projelerden biri olan AGIX, yükseliş eğilimini sürdürürse bu trendin geleceğine dair beklentileri artıracaktır.

4- AIOZ Network (AIOZ) 11

IMG 0726

Diğer yapay zeka coin’lerine göre daha düşük piyasa değerine sahip olan AIOZ, son yükselişiyle dikkat çekti. Kısa sürede yüzde 11 artış gösteren AIOZ, listenin dördüncü sırasına yerleşti.

5- Render (RNDR) 10

IMG 0727

Görüntü işleme alanında faaliyet gösteren yapay zeka coin’i RNDR, son 24 saatte yüzde 10 artış gösterdi. Bu artışla listeye beşinci sıradan giren popüler kripto para, 10 dolar seviyesine yaklaştı. Hem teknik hem de psikolojik olarak zorlu bir seviye olan 10 doların üzerindeki kalıcılık, yapay zeka trendi için güçlü sinyaller verebilir.

Bu Trend Boğa Piyasasını Tetikleyebilir: Domine Eden Gelişme!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!