FXS

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin’in Grafiği Muhteşem Görünüyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Deneyimli bir yatırımcı, Ethereum tabanlı bir altcoin‘in piyasadaki en iyi tabloya sahip olduğunu ve iki ETH rakibinin de toplanmaya hazır olduğunu dile getiriyor.

Cantering Clark olarak bilinen kripto yatırımcısı, algoritmik bir stabilcoin sistemi olan Frax’ı (FXS) incelediğini söylüyor.

Yatırımcının analizine göre, FXS potansiyel olarak 42 dolarlık hedefine ulaşabilir.

“Şu anda daha iyi görünen bir tablo yok.”
Kaynak: Cantering Clark/Twitter
Bu Altcoin'in Grafiği Muhteşem Görünüyor! 1

Kripto piyasasındaki yatırımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edilen analist, akıllı sözleşme platformu Avalanche’a (AVAX) da dikkat ediyor. Cantering Clark’a göre, AVAX aynı zamanda benzersiz bir şekilde güçlü bir pazar yapısına sahip ve 2022’nin en yüksek seviyelerini yazdırmakla dikkat çekiyor.

“AVAX’ın teknik olarak ne kadar sağlam olduğuna bir bakar mısınız yükseklere doğru bir hamle ararsınız.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter
Bu Altcoin'in Grafiği Muhteşem Görünüyor! 2

Bu yazının yazıldığı sırada, AVAX 94,67 dolardan işlem görüyor.

Cantering Clark ayrıca merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near’ın (NEAR) güçlü bir ralli için hazırlandığını söylüyor. NEAR’ın son günlük mumunun önceki ikisini de aştığının da altını çizen analist, 17 doların üzerinde fiyatlandıracağını ifade ediyor.

“Son iki günlük aralığın ve aralığın en yüksek seviyelerinin üzerinde yükselen, yutan mum.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter
Bu Altcoin'in Grafiği Muhteşem Görünüyor! 3

Geçen yılın sonlarında NEAR ekosistemi, yerel projeleri ve girişimleri için büyümeyi teşvik etmek amacıyla 800 milyon dolarlık bir bağış toplama çabasını duyurmuştu. Finansmanın yarısı dağıtılmış durumdayken Cantering Clark, yatırımcıların buna dikkat etmesi gerektiğini söylüyor.

“Ekosistem için 400 milyon doların üzerinde fon sağlayan NEAR protokolü açıklandı. Böyle bir zamanda arka rüzgarlar destekçidir. Çalışmayı bırakana kadar bunu kendi yararınıza kullanın.”

Bu Altcoin’in Grafiği Muhteşem Görünüyor!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!