Bu Haftanın En İyi 5 Altcoin’i

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son yaşanan Bitcoin fiyat artışı, bazı altcoin’lerin fiyatlarında yükselmeye neden oldu. Bu haberde, son yedi gün içinde mükemmel performans gösteren 5 altcoin‘e bakacağız. Bu yazı hazırlanırken Bitcoin 61.281 dolardan işlem görüyordu.

Haftalık BTC/USD Grafiği. Kaynak: TradingView

5. THORChain (RUNE)

Haftalık RUNE/USD Grafiği. Kaynak: TradingView

Web sitesine göre, THORChain, sabitlenmiş veya sarılmış token’ler olmadan zincirler arası likidite havuzlarını destekliyor. Son 7 gün içinde, RUNE fiyatı neredeyse yüzde 36,1 arttı.

4. Zcash (ZEC)

Haftalık ZEC/USD Grafiği. Kaynak: TradingView

Zcash öncelikle bir Bitcoin forku’dur ve ana özelliği gizlilik üzerine kurulmuş olan bir altcoin olmasıdır. Son 7 gün içinde, ZEC fiyatı neredeyse yüzde 46,9 arttı.

3. Shiba Inu (SHIB)

Haftalık SHIB/USD Grafiği. Kaynak: TradingView

Shiba, Dogecoin gibi başka bir köpek temalı meme kripto parasıdır. Resmi açıklamaya göre “SHIB, merkezi olmayan topluluk inşasında bir deneydir”. Toplam 1.000.000.000.000.000 (veya 1 katrilyon) token arzına sahiptir. Son 7 gün içinde, SHIB fiyatı neredeyse yüzde 47 arttı.

2. NEXO (NEXO)

Haftalık NEXO/USD Grafiği. Kaynak: TradingView

Web sitesine göre, NEXO (NEXO), temel varlıklar tarafından desteklenen esnek bir tokendir. Token sahiplerine şirket karının yüzde 30’u tutarlı pasif gelir olarak gelmektedir. Son 7 günde, NEXO fiyatı neredeyse yüzde 50,9 arttı.

1. OKB (OKB)

Haftalık OKB/USD Grafiği. Kaynak: TradingView

Web sitesine göre, OKB, Ethereum platformunda çalışan bir yardımcı program yönetişim token’idir. Altcoin, OK Blockchain Vakfı tarafından dağıtılmaktadır. Vakıf, arzı sınırlamak için OKB token’lerine  sistematik olarak yakar. Bu, fiyatı yükseltir ve kullanıcıların token tutmasına yardımcı olur. OKB fiyatı son 7 günde neredeyse yüzde 66,1 arttı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!