Bu İki Kripto Parada Yükselme Bekleniyor!

kripto para
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para sektöründe son günlerde yaşananlar oldukça belirsiz bir hal aldı. Yatırımcıların en güvendikleri yatırımları bile zarar etmiş olabilir. Bitcoin (BTC)’in blok ödülü yarılanmasının yaklaşması da bu belirsizliği büyük ölçüde etkileyen etkenlerden.

Mür Boyu Komisyonlarda 10 İndirim Kazan 1

Kripto Para Ethereum ve Tron yükselişe gebe

Bu duruma rağmen teknik analize ve grafiklere baktığımızda Ethereum (ETH) ve Tron (TRX)’un ilerleyen zamanlarda ciddi bir yükseliş elde edebileceği görülüyor. Tanınan analistlerden Posty, yayınladığı grafiğinde toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’un ciddi bir yükselişe gebe olduğunu vurguladı.

Posty’nin yaptığı analize göre, Ethereum grafiği şimdilik kısa vadeli simetrik üçgen formasyonu çiziyor. Bitcoin’in halving (yarılanma) yaşayacak olmasına rağmen Ethereum’un buna karşı ciddi bir yükseliş elde etmesi mümkün görünüyor. Özellikle Nisan ayının sonlarında Ethereum/Bitcoin işlem çiftinde ciddi bir yükseliş olacağı tahmin ediliyor.

Yükselişe gebe olan diğer kripto paranın ise Tron olduğu görülüyor. Sürekli olarak aktif bir biçimde trade yapan trader BillGK’nın yayınladığı analizde ise TRX grafiğinin önemli bir desteği arkasına aldığı ve 205 satoşi seviyesine kadar yükselebileceğini ifade ediyor.

ÖNEMLİ NOT: Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.